Hair Care Panda – recenzja i opinia po 3 miesiącach

hair care panda

Hair Care Panda – żelki na włosy – czy warto?

Hair Care Panda – recenzja

Hair Care Panda to produkt, o którym pisałam już wcześniej. Po 3 opakowaniach postanowiłam stworzyć podsumowanie oraz podzielić się opinią i recenzją długofalową.

Dla przypomnienia: HairCarePanda to wegańskie witaminy na włosy w formie żelek. Takich normalnych żelek, których kocha chyba każdy 😉 Rozgryza się je normalnie, smak jest pycha, coś jakby malina, jogurt i coś jeszcze. Pewnie to coś jeszcze to po prostu witaminy w środku. Ale jest to lepsze w smaku niż Jelly Bear Hair, choć składy produktów różnią się. Jelly Bear Hair przypomina w konsystencji bardziej klasycznego żelka, HairCarePanda ma inną konsystencje, której również nie potrafiłam się oprzeć 😛

Jednak dla miarodajnego testu ograniczyłam się do 2 sztuk dziennie, które zaleca producent. I tak zużyłam 3 opakowania, bez przerw. W trakcie kuracji HairCarePanda odstawiłam wszystko, co mogłoby mieć jakikolwiek wpływ na włosy, zarówno witaminy, minerały, popularne suplementy, herbatki ziołowe, wcierki. Słowem wszystko. Chciałam, aby test był jak najbardziej miarodajny, bo sama byłam dość sceptycznie nastawiona – w końcu to żelki 😉

Do rzeczy!

Hair Care Panda – opinia

Już w trakcie pierwszego opakowania włosy przestały wypadać, co było dla mnie zaskoczeniem. Widziałam to po sitku pod prysznicem, nawet mój facet zwrócił na to uwagę. Szczotka też to pokazywała. A trzeba przyznać, że ostatnio, przed rozpoczęciem kuracji, włosy wypadały intensywniej niż dotychczas. Nie zmieniałam też produktów do pielęgnacji, a włosy jakby lepiej się układały. Miałam wrażenie, że mniej się plączą, co u mnie jest absolutnim ewenementem. Ale wtedy jeszcze nie bardzo czaiłam, że to może być z tym związane.

Drugie opakowanie zaczęłam z dobrym nastawieniem, po pierwszych, co bym nie mówić, zaskakujących efektach. Wypadanie się zatrzymało na wcześniejszym poziomie, a włosy plątały się w mniejszym stopniu. Wtedy zaświtała mi myśl, że jednak musi to być związane z Hair Care Panda, bo nic innego się nie zmieniło, a wręcz wszystko co mogłoby pomóc, przestałam stosować.

Trzecie opakowanie zaczęłam z przyjemnością i muszę przyznać, że to chyba jedyny taki produkt stosowany tak długo i z taką przyjemnością! Tabletki, mimo że nie mam problemów z ich połykaniem, są po prostu taką uciążliwością, o której muszę pamiętać. Żelki na włosy stały na blacie w kuchni i samo ich opakowanie i wspomnienie smaku przypominało o porcji.

Hair Care Panda efekty, jeśli chodzi o zapuszczanie włosów macie poniżej, na zdjęciu.

Hair Care Panda – efekty

Zdjęcie poniżej mówi samo za siebie, ale efekt jest niesamowity moim zdaniem! <3

hair care panda efekty

 

Hair Care Panda podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 3 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 3 sztuki
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? TAK
CENA:  ok. 150zł
POJEMNOŚĆ: 60 żelek
WYDAJNOŚĆ: 1 opakowanie = 1 miesiąc kuracji

Hair Care Panda – strona producenta >>>

Porównaj składy produktów:

HairCarePanda

Jelly Bear Hair

Sprawdź również

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *