Polerowanie włosów – co to jest?

polerowanie włosów
0
(0)

Polerowanie włosów – czy warto?

Polerowanie włosów to zabieg, który pomaga uporać się z problemem rozdwojonych końcówek. W związku z tym przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet, które narzekają na zniszczone włosy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. To pielęgnacyjna usługa, dzięki której kondycja włosów znacząco się poprawi.

Polerowanie włosów – na czym polega i dla kogo jest przeznaczone?

Zabieg polerowania włosów polega na naprawie uszkodzonej struktury włosów. Dzięki temu jest ona odbudowywana i wraca do nominalnego poziomu. Polerowanie sprawi, że włosy przestaną być wysuszone, staną się nawilżone i eleganckie. Uszkodzona struktura włosów może nastąpić na skutek nieprawidłowego użytkowania prostownicy czy też zbyt częstego rozjaśniania włosów. Tego należy unikać, aby nie mieć problemów z kondycją własnych włosów. W razie potrzeby ratunkiem jest wspomniane polerowanie, dzięki czemu włosy będą skutecznie odnowione, pasmo po paśmie. Zabieg opiera się na cięciu włosów, bez konieczności gwałtownego skracania. Usługa przeznaczona jest dla pań, które posiadają zniszczone końcówki i chcą się ich jak najszybciej pozbyć.

Polerowanie włosów – jakie zapewnia efekty i jak wygląda zabieg?

Panie decydujące się na polerowanie włosów mogą mieć pewność, iż po przeprowadzonym zabiegu staną się one bardziej atrakcyjne, ich wygląd diametralnie się poprawi, ponadto końcówki będą bardzo zadbane. Rezultaty takiego działania utrzymują się na włosach przez minimum kilka miesięcy. Polerowanie doprowadzi do tego, iż:

  • kobiety pozbędą się rozdwojonych końcówek,
  • panie nie będą odczuwały dyskomfortu oraz kompleksów.

Usługa musi być jednak wykonana poprawnie, a więc fryzjer rozpoczyna od rozczesania włosów. Następnie włosy są bardzo precyzyjnie dzielone na cieniutkie pasma. Przy pomocy maszynki sprawdza się ich kondycję, pasmo po paśmie. Jeśli włosy zaczną przylegać do nasadki maszynki, wtedy jest to znak, iż wszystko jest z nimi w porządku. Jeśli są zniszczone, należy podciąć je używaną maszynką. Przed polerowaniem włosów nie powinno się stosować żadnych kremów oraz balsamów. Włosy po polerowaniu będą zadbane, uporządkowane i na pewno będą doskonałą wizytówką każdej kobiety, która zdecyduje się na taki zabieg.

Polerowanie włosów – cena oraz opinie

Polerowanie włosów nie jest stosunkowo kosztownym zabiegiem. Rekonstrukcja uszkodzonej struktury może kosztować w granicach 100-130 złotych. Samo polerowanie, przy realizowanej koloryzacji kosztuje około 40-50 złotych. Panie, które mają za sobą taki zabieg podkreślają, że ich włosy stały się zadbane, zdrowsze oraz atrakcyjne. Kobiety nie mają problemów z rozdwojonymi końcówkami, mogą układać fryzurę w taki sposób, w jaki chcą, a dodatkowo włosy nie są suche. Polerowanie wykonywane jest praktycznie w każdym zakładzie fryzjerskim, dlatego należy umówić się na wizytę ze specjalistą, który przeprowadzi taką usługę i wykona ją bezbłędnie. Włosy na pewno na tym skorzystają, zwłaszcza gdy ich końcówki są bardzo zniszczone.

Sprawdź wpis o keto czekoladzie ze składnikami na włosy:

Keto czekolada na włosy – kup na sklepie >>

Czekolada na włosy – podstawowe informacje, działanie, składniki

Inny ciekawy zabieg na włosy:

Infuzja tlenowa – co to takiego?

Fajne i sprawdzone przeze mnie produkty na włosy:

https://sparklings.pl/hair-care-panda-recenzja-opinia/

Aminokwasy na włosy – dlaczego są ważne?

Jelly Bear Hair – żelki na włosy

Misie na zdrowe włosy – opinie, skład, cena

 

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Jeden komentarz

  1. byłam na takim zabiegu, mam jasne, wysokoporowate włosy, pomogło tylko na chwile, wiec to nie dla mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *