Nowa kosmetyka serum – warto?

nowa kosmetyka serum
4.7
(387)

Serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka pozwala zaprzestać procesowi wypadania włosów. Fryzura staje się atrakcyjna, zadbana i pełna blasku. Kluczem do sukcesu jest systematyczne korzystanie z wcierki, która pobudza porost włosów i skutecznie je wzmacnia.

Nowa kosmetyka serum – skład produktu

Serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka odznacza się naturalnym i bezpiecznym w działaniu składem. Wszystko to za sprawą wybitnych specjalistów odpowiadających za stworzenie unikalnej formuły. Oto podstawowe składniki opisywanej wcierki:

 • witamina B5,
 • hydrolizowana keratyna,
 • woda,
 • olejek eteryczny z mięty pieprzowej,
 • kwas mlekowy.

Składników nie jest może bardzo dużo, ale gwarantują maksymalną wydajność i brak skutków ubocznych. Podstawą jest to, aby wcierka była użytkowana zgodnie z przeznaczeniem. Należy ją odpowiednio aplikować, ale akurat z tym użytkownicy nie powinni mieć najmniejszych trudności.

Serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka – efekty działania

Serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka doprowadza do następujących efektów:

 • zagęszczenie się włosów,
 • uspokojenie pracy gruczołów łojowych,
 • nawilżenie skóry głowy,
 • wzmocnienie włosów od nasady,
 • poprawa struktury włosa,
 • dostarczanie składników odżywczych i witamin,
 • regeneracja, działanie łagodzące i odświeżenie.

Nic dziwnego, że kuracja pielęgnacyjna jest obecnie tak szeroko wykorzystywana, skoro użytkownikom może się to jedynie opłacić. W ten sposób włosy będą pełnić funkcję reprezentacyjną i nikt się ich nie powstydzi. Wcierka nie wywołuje efektu podrażnienia oraz przesuszania skóry głowy. Włosy rosną w ekspresowym tempie i na głowie jest ich znacznie więcej. Jeśli do tej pory ktokolwiek miał problemy z wypadającymi i łamliwymi włosami powinien zdecydować się na skuteczne serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka. Kolejnym atutem jest to, iż wcierka pobudza krążenie w skórze głowy i usztywnia włos. Włosy zostaną przywrócone do dawnej kondycji i właściciele będą mogli się nimi na nowo szczycić.

Dla kogo przeznaczona jest kuracja?

Po wcierkę mogą sięgnąć praktycznie wszyscy. Jest przeznaczona do każdego typu skóry głowy. Co najważniejsze mogą z niej korzystać osoby zmagające się ze skórą wrażliwą i suchą. Kuracja zaspokoi oczekiwania osób, które do tej pory miały problem z osłabionymi i wypadającymi włosami. Od tej pory włosy się zagęszczą, a dodatkowo do skóry dostaną się cenne składniki odżywcze i witaminy. Proces regeneracji zostanie gwałtownie przyspieszony.

Serum do skóry głowy nie zawiera w sobie żadnych barwników i parabenów, więc nie trzeba się o nic martwić. W krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji włosy zostaną pobudzone do działania. Wcierka jest dobrym rozwiązaniem w każdym wieku.

Jak należy je stosować?

Serum do skóry głowy Nowa Kosmetyka jest stosowane w bardzo prosty sposób. Wcierkę aplikuje się przy pomocy przygotowanej wcześniej pipety, która pomaga w precyzyjnym nakładaniu produktu. Przyda się też pomoc z zewnątrz, aby cały proces przebiegł poprawnie.

Przed użyciem serum powinno być bardzo dokładnie wstrząśnięte, tak aby do skóry dotarły wszystkie najważniejsze składniki (m.in. olejek miętowy). Po nałożeniu wcierki z pomocą pipety na skórę głowy należy ją delikatnie wsmarowywać. To także dodatkowy masaż głowy i pobudzenie porostu włosów. Cała czynność może trwać kilka minut. Należy zaczekać aż serum całkowicie się wchłonie. Dla nikogo nie powinno to być uciążliwe. Wcierka jest łatwo przyswajalna.

Poznaj moje inne hity na porost włosów:

Hair Care Panda opinie – recenzja i opinia po 3 miesiącach

Tonik do włosów i kuracja na włosy Orientana – warto?

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 387

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *