Whitify Strips – niezawodne i skuteczne paski wybielające zęby

whitify strips
4.7
(301)

Whitify Strips – hit czy kit?

Whitify Strips to jeden z najchętniej wybieranych produktów na wybielanie zębów. Z problemem nieestetycznie wyglądających zębów (np. o żółtym odcieniu) zmaga się obecnie bardzo duża grupa osób. Warto znaleźć odpowiednie rozwiązanie i zadbać o to, aby zęby były śnieżnobiałe. Paski wybielające zęby są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Kuracja z użyciem pasków Whitify Strips zakończy się wielkim sukcesem i już w ciągu 7 dni przebarwienia na zębach rozjaśnią się aż o 7 tonów.

Paski wybielające Whitify Strips – jak działają oraz co się w nich znajduje?

Paski Whitify Strips posiadają w sobie skutecznie działającą substancję aktywną, która odpowiada za szybkie wybielanie zębów. Co najważniejsze ta sama substancja jest wykorzystywana w profesjonalnie zarządzanych gabinetach stomatologicznych. Chodzi o wodorotlenek sodu. Dzięki niemu:

  • szkliwo jest zabezpieczone przed zarysowaniem,
  • zęby stają się piękne i białe.

Każdy pacjent po zastosowaniu wspomnianego produktu będzie cieszył się niezwykłym uśmiechem. Znikną wszelkie kompleksy i troski. Dodatkowo w paskach Whitify Strips zastosowano wodorowęglan sodu, który odpowiada za przyspieszenie procesu wybielania zębów. Jeśli kuracja potrwa 14 dni pacjenci mogą mieć pewność, że rozjaśnią swoje zęby o 14 tonów.

 

Paski wybielające Whitify Strips – dlaczego warto w nie inwestować? Kluczowe zalety

Paski wybielające Whitify Strips są tak chętnie wybierane, ponieważ jest to znaczna oszczędność czasu, a do tego wskazana metoda jest dużo tańsza, niż w przypadku kuracji wybielającej zęby realizowanej w gabinetach dentystycznych. To inwestycja w samego siebie. Pacjent odzyska dobre samopoczucie, poczuje się lepiej we własnej skórze i nie będzie unikał kontaktów z innymi osobami. Produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Wystarczy dostosować się do wskazówek zawartych w ulotce.

Paski charakteryzują się przyjemnym smakiem (mięta) oraz ekspresowym działaniem. Pomogły osobom w różnym wieku, a do tego są gwarancją uzyskania atrakcyjnego uśmiechu w 2 tygodnie. W jednym zestawie znajduje się aż 28 pasków (po 2 paski na dzień – jeden na górę oraz jeden na dół). Muszą być pozostawione na zębach przez minimum 30 minut.

 

Paski wybielające Whitify Strips – jak z nich korzystać?

Korzystanie z pasków wybielających Whitify Strips jest banalnie proste. Pacjenci uczynią to w czterech łatwych krokach:

  • najpierw należy rozerwać opakowanie i wyjąć z niego dwa paski,
  • jeden pasek umieszcza się na górnej części zębów, a drugi na dolnej (żelową stroną do krawędzi dziąseł). Pasek trzeba delikatnie docisnąć,
  • odczekuje się 30 minut, aż zostanie zakończona jedna sesja. W tym czasie nie wolno pić oraz jeść, najlepiej postawić na błogi relaks i wypoczynek,
  • na końcu odkleja się paski i przepłukuje się jamę ustną ciepłą wodą.

Uśmiech użytkownika będzie zmieniał się każdego kolejnego dnia. Zmiany są doskonale widoczne, a pacjent odzyskuje dawną pewność siebie i staje się odważny.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniem do zastosowania pasków wybielających Whitify Strips jest nieestetyczny – w ocenie użytkownika – uśmiech (np. żółty kolor zębów). Nie w każdym przypadku paski zadziałają. Produkt nie sprawdzi się w przypadku koron zębowych (przeszkodą nie są natomiast plomby). Jeśli ktoś posiada na zębach aparat skorzystanie ze wskazanej kuracji nie jest zbyt dobrym pomysłem. W innych przypadkach wszystko przebiegnie zgodnie z planem i w krótkim czasie osiągnie się zamierzony efekt. W razie jakichś wątpliwości można to skonsultować ze stomatologiem.

Podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 3 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 1
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? TAK
CENA:  ok. 60zł
POJEMNOŚĆ: 28 pasków
WYDAJNOŚĆ: nie używam tak często jak zalecił producent, bo efekty są lepsze niż się spodziewałam! 🙂 Nie mam zdjęć przed i po, bo na serio nie spodziewałam się, że będzie w ogóle co pokazywać!

Whitify opinie cena sklad – działa?

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 301

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *