Beautifly B-Lumix BODY – co to za urządzenie i na co pomaga? Funkcje, działanie, wskazania

beautifly
4.8
(290)

Beautifly B-Lumix BODY to nowoczesny masażer ręczny o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Umożliwia sprawne kształtowanie atrakcyjnej sylwetki oraz pozbycie się cellulitu. Urządzenie zawiera w sobie mnóstwo przydatnych funkcji, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. Co wyróżnia je na tle innych dostępnych modeli, na co pomaga i komu jest dedykowane?

Beautifly B-Lumix BODY – w czym może pomóc i czego można się po nim spodziewać?

Beautifly B-Lumix BODY to profesjonalnie zaprojektowane urządzenie, które pomaga przede wszystkim w modelowaniu sylwetki oraz redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jednocześnie można po nim oczekiwać, że:

  • sylwetka w krótkim czasie stanie się atrakcyjniejsza i smuklejsza,
  • z ciała znikną wszelkie rozstępy oraz cellulit,
  • skóra stanie się sprężysta, jędrna i gładka (efekt liftingu).

Jak widać masażer jest w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To gwarancja zaawansowanego wsparcia w procesie wyszczuplania oraz poprawy własnego samopoczucia. Właśnie z tego względu Beautifly B-Lumix BODY cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Urządzenie przypadnie do gustu zarówno osobom młodym, jak i tym znacznie bardziej doświadczonym. Kto raz na nie postawi, nie będzie chciał się od niego oderwać.

Beautifly B-Lumix BODY – jakie kryje w sobie funkcje? Przydatne wskazówki

Beautifly B-Lumix BODY kryje w sobie wiele ciekawych funkcji. Wystarczy wspomnieć m.in. o tym, że użytkownicy mogą skorzystać z trzech różnych poziomów intensywności pracy, w związku z czym każdy może wybrać dla siebie ten najdogodniejszy i dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo urządzenie dysponuje dwoma światłami fotonowymi (czerwone oraz niebieskie) i 24 lampami. Beautifly B-Lumix BODY łączy w sobie multipolarne fale radiowe, głowicę RF/EMS oraz kawitację do ciała o częstotliwości dochodzącej do poziomu 800 KHz. Zastosowano w nim innowacyjne i sprawdzone technologie, dzięki którym urządzenie jest po prostu niezawodne i użytkownicy na pewno się nim nie rozczarują. Najlepiej byłoby to oczywiście sprawdzić na własnym przykładzie i podzielić się opinią z rodziną oraz znajomymi.

Beautifly B-Lumix BODY – kto powinien skorzystać z omawianego urządzenia?

Urządzenie Beautifly B-Lumix BODY przeznaczone jest głównie dla tych osób, które chcą się pozbyć cellulitu, wyszczuplić własną sylwetkę oraz ujędrnić ciało i nadać skórze sprężystości. Sięgają po nie osoby w każdym wieku, zmagające się od dłuższego czasu z rozstępami czy też niezbyt gładką skórą.

Beautifly B-Lumix BODY – jak to działa? Podstawowe informacje

Wypadałoby jeszcze poszerzyć swoją wiedzę na temat działania urządzenia Beautifly B-Lumix BODY, a jest o czym opowiadać. Masażer działa na takie obszary ludzkiego ciała, jak:

  • uda oraz pośladki,
  • nogi,
  • brzuch,
  • klatka piersiowa,
  • stopy,
  • ramiona.

Zainteresowane osoby mogą się zdecydować m.in. na wyciszenie gruczołów łojowych (niebieskie światło fotonowe), zwiększenie nawilżenia skóry (czerwone światło fotonowe), wymodelowanie sylwetki (elektrostymulacja – EMS), masaż komórek skóry i poprawę krążenia (kawitacja) czy też lifting skóry (fale radiowe – RF). Masażer może być wykorzystywany zarówno w profesjonalnie wyposażonych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, ale też w warunkach domowych. Wystarczy dokładnie oczyścić własną skórę, zastosować środek pielęgnacyjny i przyłożyć urządzenie w wybrane miejsce, decydując się na preferowaną funkcję. Dany obszar masuje się przez około 2-3 minuty, zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. To najprostsza droga do uzyskania efektu odmładzającego.

Sprawdź na MediaExpert >>>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 290

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *