Bańka antycellulitowa EMS od Cellublue – czy warto?

bańka antycellulitowa EMS
4.7
(254)

Bańka antycellulitowa – kit czy hit?

Bańka antycellulitowa EMS

Każda kobita chce czuć się dobrze w swojej skórze. Pragnie nieskazitelnego ciała, aby muc je eksponować. Często osiągnięcie tego efektu jest bardzo trudne. Najbardziej problematycznymi partiami są uda, gdzie odkłada się najwięcej tkanki tłuszczowej. Ponadto zła dieta i brak ruchu sprzyja temu procesowi. Pozbycie się problemu wymaga wielu godzin spędzonych na siłowni lub na macie. Intensywne ćwiczenia z jednoczesnym stosowaniem diety przynoszą efekty po długich miesiącach zmagań. Oczywiście zakładając, iż starczy Ci na to sił i wolnego czasu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom istnieje szansa na zniwelowanie defektów w wyglądzie w bardziej przyjemny sposób. Bańka antycellulitowa to innowacyjne urządzenie, które pomaga pozbyć się uporczywego cellulitu. Produkt spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Będziesz mieć piękne zgrabne nogi bez minimetra cellulitu. Zasada działania jest bardzo prosta, wystarczy trochę wolnego czasu aby uzyskać pożądany efekt. Walka z cellulitem stanie się przyjemna i bezstresowa a efekty będą zdumiewające.

Bańka antycellulitowa EMS – zasada działania

Działanie bański opiera się na systemie elektrostymulacji. Automatyczne zasysanie skóry podczas przesuwania urządzenia rozbija grudki tłuszczu w ten sposób niwelując cellulit. Powierzchnia skóry ulega wyrównaniu, jest bardziej napięta i gładsza. W zaciszu swojej łazienki wykonasz profesjonalny zabieg a rezultaty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania. Już po tygodniu zauważysz poprawę w kondycji skóry a po miesiącu pierwsze realne efekty. Dla utrzymania efektu należy stosować masażer dwa lub trzy razy w tygodniu.

Sprawdzone przepisy keto od polskiego dietetyka:

dieta keto przepisy

Sprawdź! 

Jak wykonać masaż antycellulitowy bańką EMS ?

Wykonanie masażu jest bardzo proste. Potrzebujesz do tego tylko olejek do ciała. Nakładasz go na skórę a następnie wykonujesz masaż przy użyciu bańki EMS. Wybierasz odpowiednią głowicę masującą i włączasz tryb LIPO przez trzy sekundy a następnie EMS w celu uruchomienia trybu. Masz możliwość dostosowania poziomu intensywności względem siebie. Z biegiem czasu zwiększasz intensywność. Masaż rozbija tłuszcz i wyrównuje strukturę skóry. Masaż należy wykonywać od góry do dołu na konkretnych partiach skóry.

Urządzenie jest przeznaczone dla wszystkich osób chcących poprawić kondycje swojego ciała oraz mających problem ze skórką pomarańczową i cellulitem. Jego skuteczność działania jest potwierdzona pozytywnymi opiniami konsumentów.

Jakie są przeciwskazania do stosowania bańki EMS ?

Nie należy stosować bańki antycellulitowej EMS na skórę z naczynkami, żylakami lub innymi problemami skórnymi, takimi jak alergie czy też poparzenia słoneczne. Bańka antycellulitowa nie powinna być stosowana u osób mających problem z prawidłowym krążeniem. Urządzenie nie jest przeznaczone do stosowania w obrębie twarzy i na nią oraz na gruczoły sutkowe oraz błony śluzowe. Nie zaleca się również stosowanie w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Wskazane jest unikać kontaktu z woda aby nie doprowadzić do zniszczenia produktu.

Bańka antycellulitowa EMS jest nowoczesnym urządzeniem stworzonym na potrzeby kobiet, które borykają się z problemami estetycznymi skóry. Głównie w obrębie nóg. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom powstał produkt o wysokiej jakości doskonale spełniający wymagania konsumentów w tej dziedzinie. Teraz jesteś w stanie osiągnąć zamierzony cel w stosunkowo krótkim czasie bez wysiłku fizycznego. Bez długich godzin spędzonych na siłowni, bez wyrzeczeń i bez męczących głodówek. Bańka EMS spełni Twoje marzenia o pięknym i nieskazitelnym ciele.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 254

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *