Peeling kawitacyjny Xiaomi – hit czy kit?

Peeling kawitacyjny Xiaomi
4.8
(298)

Peeling kawitacyjny Xiaomi inFace

Każdy z nas marzy o nieskazitelnej skórze i perfekcyjnie gładkiej cerze. Aby tak się stało, musimy pielęgnować twarz wedle jej potrzeb i problemów, z jakimi się boryka. Wiele osób wzbogaca dbanie o siebie w domu, wizytami w salonie kosmetycznym. W takim miejscu mamy do dyspozycji wiele rozmaitych zabiegów z użyciem profesjonalnego sprzętu. Są jednak i takie usługi, które bez przeszkód możemy wykonywać w zaciszu domowym. Peeling kawitacyjny jest jednym z nich, a urządzenie do wykonania takiego zabiegu, nie wymaga specjalistycznego szkolenia, ani wydawania mnóstwa pieniędzy.

Czym jest kawitacja?

Kawitacja to zjawisko fizyczne, polegające na powstawaniu oraz znikaniu w cieczy pęcherzyków gazowych, którym towarzyszą zmiany ciśnienia tejże cieczy. Możemy to zjawisko powiązać z falami ultradźwiękowymi, które wywołują określone drgania indukując falę kawitacyjną. W procesie biorą udział cząsteczki wody rozpylane na powierzchni, która poddawana jest zabiegowi, a fale wywołują złuszczenie warstwy rogowej naskórka, przy jednoczesnym nie naruszaniu głębszych warstw skóry. Takie wibracje przynoszą szerokie spektrum działania: przyspieszają metabolizm komórek, rozdrabniają zwapnienia, a także wzmacniają tkankę naszej skóry. kawitacja znakomicie wpływa na lepsze rezultaty oczyszczenia skóry.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Peeling to zabieg, którego głównym celem jest usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka. Za pomocą ultradźwięków pozbywamy się nie tylko komórek martwego naskórka, ale również nagromadzonego zanieczyszczenia oraz sebum. Kawitacja poprzez wywoływanie ultradźwięków, przeprowadza również mikromasaż tkanek, dzięki czemu poprawia się nasze ukrwienie i uelastycznienie skóry. Regularnie wykonywany zabieg peelingu kawitacyjnego minimalizuje rozmnażanie się bakterii, przez które na naszej twarzy wyskakują wypryski. Swoim działaniem oczyszcza również pory i pozbywa się niechcianych zaskórników. Systematyczne używanie kawitacji przynosi długofalowe efekty – stymulację procesu nawadniania (przez co nasza skóra jest wygładzona, nawilżona i pełna blasku).

Peeling kawitacyjny Xiaomi inFace w domu

Jedyne, czego potrzebujesz by wykonać zabieg samodzielnie w domu to niewielkie urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Wysokiej jakości sprzęt Xiaomi InFace pozwoli Ci cieszyć się gładką i oczyszczoną skórą na codzień. Cały proces związany z kawitacją jest zupełnie bezbolesny i bezpieczny, nie musisz być kosmetyczką, ani lekarzem medycyny estetycznej, by móc bezproblemowo przeprowadzić zabieg. Przygotowania do peelingu rozpocznij od wykonania dogłębnego demakijażu. Kiedy na twarzy nie znajdują się już resztki makijażu i brud, nawilż twarz za pomocą wody lub soli fizjologicznej. Za pomocą szpatułki w urządzeniu wykonuj delikatny masaż twarzy prostymi ruchami. Po każdym przejechanym fragmencie, ponownie nawilż swoją skórę. Całość zabiegu nie powinna trwać dłużej niż 10-15 minut.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

W zasadzie każdy może z powodzeniem używać urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Jest to małej wielkości sprzęt, dzięki czemu możemy go z łatwością przechowywać w łazience i używać, gdy nasza skóra potrzebuje nawilżenia i wygładzenia. Szczególnie zabieg ten poleca się osobom, które mają problemy z przetłuszczająca się cerą, borykają się z trądzikiem, mają rozszerzone pory, zaskórniki i zmarszczki. Jeżeli na codzień Twoja skóra spisuje się rewelacyjnie, warto mieć urządzenie, by wykorzystać peeling przed wielkim wyjściem, na którym chcesz prezentować się z pięknym, ale i ciężkim makijażu. Przed jego wykonaniem, przeprowadź peeling kawitacyjny, a sama będziesz zaskoczona, jak długo Twój makijaż pozostanie w nienaruszonym stanie.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 298

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *