Toni&Guy – spray w żelu podkreślający loki

tony-guy-spray-zel-podkreslaja-skret-wlosow
0
(0)

Toni&Guy – czemu jest najlepszy do kręconych włosów i falowanych?

Moje włosy wyglądają jak na zdjęciu poniżej, więc są falowane – nie są to skręcone sprężynki, więc opisze jak się spisują na moim typie włosów.

falowane-wlosy

Moje włosy są naturalnie falowane

Moje włosy nie potrzebują pomocy w kręceniu się, takie po prostu są. Potrzebują natomiast czegoś, to je ujarzmi w ciągu dnia i podkreśli skręt lub utrzyma ten skręt, gdy np. jest spora wilgoć w powietrzu.

Używałam wielu kosmetyków do skręcania i niestety najcześciej rozczarowywały – albo sklejały włosy i wieczorem był problem z rozczesaniem albo w ciągu dnia fale się rozwalały, a na głowie miała puch. Żadna z nas nie chce takiej sytuacji, po prostu. Zależy nam na czymś co działa, bez względu na warunki. A taft na każda pogodę to ściema, chyba, że ktoś kocha mieć na głowie hełm z kleju.

Dla mnie produktToni&Gu ma super forme, czyli żel w sprayu. To pozwala na jego delikatne rozprowadzenia po większej powierzchni, a nie jak w przypadku aplikacji zwykłego żelu dość miejscową aplikację, a co za tym idzie przeciążenie tego miejsca. Nie jestem fryzjerką, więc nie znam się co i w jakiej ilości powinno być aplikowane, więc wole produkty które zwalniają mnie z obowiązku wiedzy na taki temat. Produkt rozprowadza się łatwo i równomiernie, mi wystarczają 2 naciśnięcia pompką na całe włosy. Następnie wgniatam delikatnie produkt we włosy i mogę wyjść z domu. Wieczorem moje włosy nie są zlepione, moge je rozczesać. W ciągu dnia efekt nie rozwala się, włosy można swobodnie rozczesać, są miękkie i elastyczne – zero kasku. Niestety, nie znoszę efektu sztywnej stylizacji, więc jeśli jakikolwiek produkt to powoduje, od razu z niego rezygnuje. Ten skradł moje serce tym, że podkręśla naturę moich włosów, bez efektu sztucznych fal/loków, a w dodatku nie wymaga ode mnie czasu rano, za co dodatkowo kolejny raz marka Toni&Guy zdobywa moje serce 🙂

OD KIEDY UŻYWAM: 2 lata
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 3 sztuki
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK!
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? TAK
CZEMU ZABIORĘ W PODRÓŻ: Co prawda do samolotu nie wniosę, ale na wszystkie inne podróże zabieram.
CENA:  39zł
POJEMNOŚĆ: 150ml
WYDAJNOŚĆ:  bardzo dobra

Sprawdź moją opinię na temat lakieru marki Toni&Guy:

Lakier do włosów Toni&Guy – Extreme Hold Hairspray

Sprawdź wpis o keto czekoladzie ze składnikami na włosy:

Keto czekolada na włosy – kup na sklepie >>

Czekolada na włosy – podstawowe informacje, działanie, składniki

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

4 komentarze

  1. bardzo go lubie używać w pracy zawodowej, loreale czy kerastaste sie chowaja