Onda zabieg

Onda zabieg
4.8
(222)

Onda zabieg to jeden z najbardziej popularnych zabiegów na modelowanie sylwetki. Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojej sylwetki, może to zmienić i w krótkim czasie poczuć się atrakcyjnie we własnym ciele oraz poprawić samoocenę. Oczywiście najważniejsze jest to, aby zabieg został wykonany przez wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Onda zabieg – co to za zabieg i na co działa? Jak to wygląda w praktyce?

Onda zabieg to bardzo uniwersalna metoda, która jest obecnie wykorzystywana w wielu różnych miejscach. Korzysta się przy tym z najnowocześniejszych formuł i technologii Onda Coolwaves®, bazującej na mikrofalach, działających na komórki tkanki tłuszczowej oraz redukowanie ich w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Brzmi dobrze? Warto się o tym przekonać na własnej skórze. Onda zabieg działa m.in. na:

 • podwójny podbródek,
 • cellulit,
 • wiotką skórę,
 • zbyt dużą ilość tkanki tłuszczowej.

Warto umówić się na spotkanie z doświadczonym specjalistą i porozmawiać na temat tego zabiegu, aby dowiedzieć się o nim nieco więcej i dobrze się do niego przygotować. Jak widać, dzięki temu zabiegowi można zadbać o własną sylwetkę i pozbycie się nadmiaru cellulitu.

Onda zabieg – czego można się spodziewać i dlaczego warto się zdecydować? Jak przebiega zabieg?

Onda zabieg ma obecnie bardzo szerokie grono zwolenników, co nie powinno nikogo dziwić. To gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ mikrofale elektromagnetyczne są wykorzystywane w medycynie estetycznej od wielu lat, a do tego redukują tkankę tłuszczową, napinają zwiotczałą skórę i usuwają cellulit. Zabieg charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, a kluczową rolę w trakcie jego wykonywania odgrywają dwie głowice:

 • płytkiego działania,
 • głębokiego działania.

Głowica głębokiego działania odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej i głęboko zlokalizowanego w ludzkim ciele cellulitu, natomiast głowica płytkiego działania jest odpowiedzialna za maksymalne ujędrnienie skóry. Dobrą informacją dla wszystkich zainteresowanych osób jest to, że Onda zabieg jest bezbolesny, a w trakcie jego wykonywania korzysta się z tzw. chłodzenia kontaktowego.

Onda zabieg – przeciwwskazania i przygotowania. Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pozostało zastanowić się nad jeszcze kilkoma istotnymi kwestiami, a mianowicie jak przygotować się do omawianego zabiegu? Na całe szczęście nie jest to zbyt skomplikowane, ponieważ wystarczy umówić się na spotkanie ze specjalistą i omówić ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu z doświadczonym kosmetologiem. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie do jego przeprowadzenia, specjalista zabiera się do pracy. Najpopularniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu Onda to:

 • uszkodzenie nerek lub wątroby,
 • rozrusznik serca,
 • neoplazja i choroba nowotworowa,
 • implanty,
 • niewydolność serca,
 • zakrzepy żylne,
 • zapalenie błony śluzowej,
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • skaza krwotoczna,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • zaburzenia czucia,
 • cukrzyca i menstruacja.

Nie warto jednak panikować, lecz czym prędzej umówić się na spotkanie z kosmetologiem, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości. Onda zabieg wykonuje się co około 2-3 tygodnie, a pierwsze efekty mogą się pojawić już po wykonaniu pierwszego zabiegu, ale najlepiej wykonać ich oczywiście co najmniej kilka (dla wzmocnienia i uzyskania pożądanych efektów). Wspomniany wyżej zabieg to jeden z najciekawszych sposobów na uzyskanie atrakcyjnej i pozbawionej cellulitu sylwetki, dlatego korzystają z niego osoby praktycznie w każdym wieku.

U mnie zabiegowe partie to: tył ud, bok ud oraz wnętrze ud.
Wnętrze ud (głowica ujędrniająca – efekty zauważyłam dość szybko – trudno określić kiedy, ale zdecydowanie skóra była zbita, tak to firanka 😉 – zabieg jest mniej przyjemny na partie z delikatniejszą skórą, jak wnętrze ud. Tutaj zabieg był jeden, a już były efekty.
Jeśli chodzi o tył i zewnętrzną część ud zabieg w moim przypadku bezbolesny – odczuwane ciepło. Skóra od razu po zabiegu jest bardzo przyjemna, a treść pod nią (gdzie u mnie cellulit najgorszego stopnia, zbity i bolesny przy delikatnym tknięciu go ręką) rozbita. Czyli natychmiastowe rozluźnianie tkanki tłuszczowej pod i wraz z czasem widzę coraz większe wygładzenie ud oraz zdecydowanie mniejszą bolesność i tkliwość – teraz bolesność nie występuje. Należy zaznaczyć, że to była seria 4 zabiegów, w odstępie miesiąca od każdego z nich oraz że jestem na diecie keto.

——–
beauty skin
PROMOCJA DLA CIEBIE: 

na kod: sparklings  -10% na zabiegi w Beauty Skin Radom beautyskin.com.pl
(sprawdź, przy pakietach to już spora suma 😉
——–
PS Pamiętaj, wszystkie zabiegi opłacałam z własnej kieszeni, nie dostałam zabiegów w gratisie, barterze itd. Polecam, bo jestem zadowolona i ufam zespołowi Beauty Skin Radom. Bardzo dziękuję za wszystkie wizyty – czułam i czuję się mega zaopiekowana, w profesjonalnych rękach, a żaden zabieg u mnie nie przyniósł niepożądanych skutków ubocznych.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 222

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *