Laminacja brwi – hit czy kit?

laminacja brwi
4.7
(234)

Laminacja brwi – przebieg, efekty, wskazania, przeciwwskazania.

Laminowanie brwi pomaga w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu. Na taki zabieg decydują się panie w różnym przedziale wiekowym. To szansa na zadbanie o własne brwi oraz nadanie im wyrazistości. Brwi będą doskonale wyregulowane, uzyskują optymalny kształt, a do tego staną się prawdziwą wizytówką zadbanej kobiety. Taka stylizacja brwi powinna być przeprowadzona w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, chociaż równie dobrze można się na to zdecydować w domowym zaciszu.

Laminacja brwi – przebieg zabiegu i cena

Wiele pań zadaje sobie podstawowe pytanie – laminacja brwi co to? Otóż laminacja brwi nie jest zbyt skomplikowanym zabiegiem. Na samym początku brwi powinny być dokładnie oczyszczone oraz odtłuszczone.

Przygotowanie brwi do przeprowadzenia zabiegu jest związane z wykorzystaniem szeregu różnych preparatów oraz szamponów. Trzeba się na tym znać, więc nie pozostaje nic innego, jak udać się do wykwalifikowanej specjalistki. Po zastosowaniu wskazanych wyżej specyfików można przejść do nałożenia starannie dobranego aktywatora. To dzięki niemu można zatroszczyć się o to, aby brwi prawidłowo się układały.  Następnym krokiem jest zastosowanie kreatyny. Dzięki temu składnikowi:

  • odbudowuje się strukturę włosków,
  • nadaje się brwiom pięknego połysku,
  • brwi są skutecznie zregenerowane.

Cały zabieg powinien potrwać maksymalnie 50 minut, a po jego zakończeniu brwi przez 24 godziny nie powinny być moczone oraz myte. Laminacja brwi cena waha się z kolei w granicach od 100 do 200 złotych. Warto poznać również odpowiedź na jedną istotną kwestię – laminacja brwi ile się utrzymuje? Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 1,5 miesiąca. Jak widać laminowanie brwi cena jest dość przystępna, więc przetestowanie powyższej usługi jest jak najbardziej wskazane.

Laminacja brwi – jakie są efekty?

Laminowanie brwi opinie są bardzo pochlebne. Panie podkreślają, że ich brwi stają się atrakcyjne pod kątem wizualnym, są bardziej wyraziste i solidnie wzmocnione. Ponadto warto podkreślić to, iż włoski dobrze się układają, są skutecznie nawilżone oraz nieco przyciemnione. Brwi są zdrowsze, a kobiety przestają mieć jakiekolwiek problemy z niesfornymi włoskami.

Wskazania

Laminacja brwi jest bardzo wskazana przede wszystkim u tych pań, które chcą ujarzmić swoje brwi i poprawić ich naturalny wygląd. Decydują się na to zwłaszcza te kobiety, które chciałyby pogrubić swoje brwi, nadać im zmysłowości oraz atrakcyjności, a do tego zadbać o przyciemnienie naturalnego koloru. Brwi zyskają modny kształt i dopasują się do kobiecego konturu twarzy. Niezaprzeczalną zaletą jest również ich zagęszczenie oraz uwidocznienie. Panie są zdecydowane na przeprowadzenie takiego zabiegu m.in. przed ważnym spotkaniem biznesowym lub przed wyjściem na imprezę.

Jakie są przeciwwskazania?

Laminacja brwi w domu jest polecana jedynie w przypadku tych pań, które posiadają w tym temacie nieco większe doświadczenie i umiejętności. Oczywiście zawsze można skorzystać z pomocy koleżanek. Potrzebny jest jednak profesjonalny zestaw do laminacji brwi, a nie wszystkie panie są w niego wyposażone.

Niezbyt dobrą informacją jest to, że laminacja brwi nie może być przeprowadzona u każdej kobiety. Najpopularniejsze przeciwwskazania to: jęczmień znajdujący się na powiece, alergie, chemioterapia, operacja oczu czy też zapalenie rogówki i spojówki.

Najlepiej porozmawiać na ten temat ze specjalistą i dowiedzieć się jak wygląda laminowanie brwi przed i po. Zainteresowane panie uzyskają wszystkie niezbędne informacje oraz wskazówki.

Sprawdź gdzie kupić zestaw do domowej laminacji brwi >>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 234

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *