Olejek do włosów wysokoporowatych KUNDAL – hit czy kit?

Olejek do włosów wysokoporowatych
4.8
(311)

Olejek do włosów wysokoporowatych KUNDAL Macadamia Ultra Serum Pink Grapefruit – warto?

Olejki do włosów wysokoporowatych cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Na ich wykorzystanie decydują się zarówno panie w młodym, jak i nieco bardziej dojrzałym wieku. Taka kuracja okaże się strzałem w dziesiątkę, ponieważ panie zadbają nie tylko o naturalne nawilżenie i odżywienie włosów, ale też o lepszy stan końcówek. Takie produkty nie obciążają damskich włosów, a dodatkowo nie są w stanie pogorszyć ich kondycji.

Olejek do włosów wysokoporowatych – jak działa?

Olejek do włosów wysokoporowatych działa na bardzo prostej zasadzie. Jego podstawowym zadaniem jest skuteczna regeneracja włosów i odbudowanie uszkodzonej struktury. Z tego zadania wywiązuje się doskonale. Olejek do włosów wypełnia wszelkie ubytki i odżywia włosy od środka. Dzięki temu ich kondycja ulega znacznie poprawie. Włosy odzyskują dawny blask i atrakcyjny wygląd. Regularne korzystanie z wyżej wspomnianych olejków doprowadza do:

  • nadania włosom miękkości,
  • zapewnienia włosom gładkości,
  • obniżenia łamliwości włosów,
  • łatwiejszego rozczesywania włosów (nawet tuż po myciu).

Nic dziwnego, że taka kuracja jest obecnie doceniana przez tak wiele pań. Olejek na końcówki włosów zawiera w sobie jedynie starannie wyselekcjonowane i naturalne składniki. Dzięki temu odznacza się dużą skutecznością działania. Olejek na końcówki wspomaga codzienną pielęgnację włosów i odpowiada za dostarczenie w głąb włosa rozmaitych składników mineralnych, witamin (m.in. A oraz E) i nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Na jaki olejek się konkretnie zdecydować?

Olejek do włosów wysokoporowatych występuje aktualnie pod wieloma postaciami, dlatego dobranie odpowiedniego produktu wcale nie jest łatwe. Przyda się w tym zakresie choć podstawowa wiedza, lecz zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do profesjonalnej fryzjerki.

Prawdziwym hitem jest serum silikonowe do włosów KUNDAL Macadamia Ultra Serum Pink Grapefruit. W jego składzie można znaleźć takie składniki, jak:

  • olej Macadamia,
  • olejek arganowy,
  • olejek kokosowy,
  • olej z awokado.

Wspomniane wyżej serum na końcówki to idealny sposób na rozdwojone końcówki. Włosy w krótkim czasie staną się odżywione i zregenerowane. Panie zapobiegają utracie wilgoci ze struktury włosów, a ponadto chronią je przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Taki olejek do włosów wysokoporowatych jest stosowany nie tylko w wielu gospodarstwach domowych, ale też w profesjonalnych gabinetach fryzjerskich. Opłaca się go przetestować. Serum zadba o to, aby włosy stały się elastyczne, lśniące, gładkie, aksamitne, miękkie i przyjemne w dotyku.

Olejek do włosów wysokoporowatych – w jaki sposób powinno się go stosować?

Jedną z najważniejszych informacji dla potencjalnych użytkowniczek jest fakt, iż serum na końcówki włosów jest bardzo proste w stosowaniu. Nikomu nie powinno to przysporzyć większych problemów. Wystarczy rozprowadzić zakupiony produkt na swoich dłoniach (jedną lub dwie pompki), a następnie nałożyć go na całą długość włosów. Kluczowe jest to, aby nie omijać przy tym końcówek, lecz nie nakładać serum na skórę głowy.

Olejek do włosów wysokoporowatych może być nakładany tuż po myciu włosów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nakładać go na suche końcówki. Ostateczna decyzja należy do użytkowniczek. Można przetestować obie możliwości i wybrać dla siebie korzystniejszą. Takie olejki nie będą zbyt kosztownym rozwiązaniem, ponieważ wyda się na nie zaledwie kilkadziesiąt złotych. Panie uzyskają za to długotrwały i w pełni zadowalający efekt.

Podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 2 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 1 sztuka (1/3)
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK!
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? Tak, bez problemu.
CENA:  ok. 40zł
POJEMNOŚĆ: 100ml
WYDAJNOŚĆ: bardzo dobra – na moje bardzo długie włosy (do pasa), wysokoporowate wystarczają 3 porcje (pompki)

Sprawdź na Ceneo, gdzie kupić najtaniej >> 

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 311

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *