Desir Eternel – dla niej i dla niego – warto?

Desir Eternel
4.7
(298)

Desir Eternel – feromony warte grzechu?

Światem rządzą piękne zapachy i nie inaczej jest w przypadku feromonów najnowszej generacji o nazwie Desir Eternel. To produkt przeznaczony zarówno dla niej, jak i dla niego. Zdecydowanie częściej sięgają po niego panie, lecz pozytywne doznania odczuwają obie strony. Feromony niosą pobudzenie, uwodzą zmysły, wzbudzają pożądanie i podwyższają poziom namiętności. Znajdują zastosowanie w każdej sypialni, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich na co dzień, np. przed randką.

Feromony Desir Eternel – jakie są ich najmocniejsze strony?

Feromony Desir Eternel charakteryzują się mocnym i intensywnym zapachem. Są postrzegane jako uwodzicielskie. Użytkowniczka staje się atrakcyjniejsza i pewniejsza siebie. Panowie chętniej nawiązują z nią bliższy kontakt. Relacja pomiędzy partnerami przenosi się na zupełnie nowy poziom. Feromony pozwalają zbudować właściwe napięcie, dlatego przydają się np. podczas gry wstępnej. Główne zalety feromonów to:

  • uwodzicielskie działanie,
  • kuszenie,
  • pobudzenie seksualne.

Warto mieć je zawsze pod ręką, ponieważ często przydają się w najmniej spodziewanym momencie, np. w trakcie rekreacyjnego wyjazdu. Dzięki nim w sypialni nie zagości rutyna, a para będzie miała większą ochotę na bliskość, przytulanie oraz seks.

Desir Eternel to feromony, które są odbierane jako wabik na drugą osobę. W związku z tym panie oraz panowie bardzo często korzystają z nich np. przed wyjściem do klubu, restauracji lub kawiarni.

Feromony – delikatna woń i nieświadomy wpływ na płeć przeciwną

Ogromnym atutem feromonów Desir Eternel jest to, że wykazują się delikatną wonią. Dzięki nim kobieta może nieświadomie wpływać na płeć przeciwną. Oczywiście działa to również w drugą stronę. Korzyść jest obopólna. Na ludzkiej skórze znajdą się mikro przekaźniki, które będą odpowiedzialne za wzrost podniecenia i pożądania. Istnieje większe prawdopodobieństwo tego, iż relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną ulegnie zacieśnieniu.

Feromony pomagają poprawić własną samoocenę, a dana osoba staje się atrakcyjniejsza w oczach płci przeciwnej. To jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie własnej dominacji i wzbudzenie namiętności. To także szansa na zbudowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa. Desir Eternel to produkt, który sprawdzi się zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz budynków. Ma bardzo uniwersalne zastosowanie.

 

Feromony Desir Eternel – możliwość wybrania unikalnych zapachów dla niej oraz dla niego

Wybierając feromony Desir Eternel użytkownicy mają możliwość doboru unikalnych zapachów dla niej oraz dla niego. W przypadku feromonów damskich w składzie znajdują się:

  • kopulina,
  • estratetraenol.

Wspomniane wyżej składniki pozwalają zbudować optymalny poziom napięcia i pobudzają męską wyobraźnią. Panowie są gotowi na flirt oraz bliższą relację. Kobieca atrakcyjność natychmiastowo się podnosi. W męskich feromonach zawarto natomiast:

  • androstadienon,
  • androstenon,
  • androsteron,
  • androstenol.

Te substancje doprowadzają do tego, iż panowie są uważani za znacznie bardziej przystojnych. Stają się męscy, przebojowi, śmiali i odważni. W ten sposób nie mają większych problemów z nawiązaniem kontaktu z kobietą.

Zakupienie tych feromonów to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Płeć przeciwna po prostu oszaleje. Jeśli komuś zależy na zwiększeniu swojej atrakcyjności powinien zdecydować się na zastosowanie feromonów dla niej lub dla niego. Efekty pojawią się w ekspresowym tempie i będą w pełni zadowalające. Sprawdza się to praktycznie w każdym wieku.

 

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 298

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *