Feromony – czym są, jak działają i jakie są najbardziej znane?

feromony
4.7
(223)

Feromony – co to takiego?

Feromony to substancje zapachowe, które mają za zadanie zwiększać atrakcyjność seksualną, wzbudzać pożądanie i namiętność oraz poprawiać ludzką samoocenę. Działają na podświadomość i trudno je wyczuć, ale sprzyjają nawiązywaniu bliższych relacji pomiędzy kobietami a mężczyznami. Regularne używanie feromonów sprawia, iż panowie lub panie nie mają problemów z poznawaniem nowych osób. W związku z tym można z nich korzystać na co dzień, ale też przed jakimiś istotnymi wyjściami, np. do klubu lub na kolację z partnerem.

Feromony – czym właściwie są?

Feromon to nic innego, jak specyficzna substancja zapachowa. Dzięki nim dba się o zrobienie pierwszego wrażenia i uwodzi się zmysły drugiej osoby. Są obecne w ludzkim ciele, ponieważ są produkowane w okolicach pach, pachwin i narządów płciowych, a do tego znajdują się w ślinie, wydzielinie pochwowej czy też spermie.

Nic dziwnego, że u wielu osób pojawia się pytanie typu – co to feromony? Obecnie coraz większą popularnością cieszą się feromony syntetyczne, odpowiedzialne za zwiększenie pociągu seksualnego i nawiązywanie bliższych relacji, a nawet doprowadzenie do stosunku seksualnego. Stosowanie feromonów doprowadza do tego, że użytkownicy stają się odważni, śmiali i nie mają problemów z otwieraniem się na nowe znajomości.

Najsilniejsze feromony męskie

Feromony – jak działają?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak działają feromony, dlatego warto sobie przybliżyć ich podstawowe właściwości. Chodzi tutaj o:

  • zwiększenie własnego potencjału płciowego,
  • wzbudzenie zainteresowania u płci przeciwnej,
  • pozbycie się ograniczeń w nawiązywaniu bliższych kontaktów,
  • wzbudzanie zaufania.

Feromon może działać na wiele sposobów. Jest wykorzystywany np. w pracy, co przydaje się m.in. przy podpisywaniu umów. Użytkownik ma większe szanse na to, że podpisze ważny kontakt i zdobędzie zaufanie strony przeciwnej. Cechuje się też otwartością na współpracę. Na skutek tego może dojść do zwiększenia sprzedaży firmowych produktów.

Perfumy z feromonami damskie

Kilka słów o najpopularniejszych feromonach

Jeśli już każdy wie co to są feromony warto w tym miejscu wspomnieć o kilku najpopularniejszych feromonach, z którymi ludzie mają styczność na co dzień. Feromony dzielą się na te męskie oraz damskie. W pierwszym przypadku wyróżnia się:

  • androstenon – odpowiada za podkreślenie męskiej dominacji. Panowie stają się odważni, pewni siebie i wyróżniają się zdolnościami przywódcy oraz zdobywcy,
  • andostadienon – wzmacnia chęć współpracy pomiędzy mężczyznami. Przydaje się to w małych firmach oraz większych przedsiębiorstwach. Ponadto zwiększa tętno i częstotliwość oddechów,
  • androsteron – mężczyzna czuje się jak zwycięzca i nie ma trudności z poznawaniem kobiet,
  • androstenol – dzięki tej substancji panie mają zdecydowanie lepszy humor, chętniej rozmawiają z mężczyznami i są skłonne do flirtowania. Wpływa na zwiększenie pobudzenia seksualnego.

Jeśli chodzi o typowe feromony kobiece to warto wyróżnić chociażby kopuliny, które znajdują się w wydzielinie z pochwy. Dzięki nim panie są atrakcyjniejsze w oczach mężczyzn, a panowie mają sporą ochotę na bliskość. Drugą istotniejszą substancją jest estratetraenol, dzięki której u panów dochodzi do zwiększenia poziomu testosteronu.

Nie pozostaje nic innego, jak zadać sobie pytanie – feromony gdzie kupić? Można to uczynić za pośrednictwem wielu sklepów internetowych i to w bardzo dobrych cenach. Oszczędza się zwłaszcza przy zakupach hurtowych, więc warto namówić do tego swoich kolegów lub koleżanki zwłaszcza, że opinie feromony są jak najbardziej pochlebne.

SPRAWDŹ na Ceneo.pl gdzie kupić NAJTANIEJ

Sprawdź wpis:

Desir Eternel – dla niej i dla niego – warto?

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 223

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *