Botoks rzęs – hit czy kit?

botoks rzęs
4.7
(321)

Botoks rzęs – co to za zabieg? Wskazania, przeciwwskazania, efekty, cena

Botoks rzęs to jedna z najpopularniejszych usług, na którą można się zdecydować w profesjonalnie zarządzanym salonie kosmetycznym. Zabieg ten jest doceniany zarówno przez przedstawicielki młodszego, jak i nieco bardziej dojrzałego pokolenia. Godne podkreślenia jest to, że usługa powinna być wykonana przez specjalistkę. Jeśli ktoś nie ma w tym temacie większego doświadczenia nie powinien się za to zabierać w domu. Botox rzęs często jest łączony z laminacją oraz liftingiem.

Botoks rzęs – co to za zabieg i jakie niesie za sobą efekty?

Botoks rzęs spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek, które chcą poprawić swoją urodę i przestać martwić się o zaniedbane rzęsy. Zabieg ma na celu odżywienie rzęs oraz ich optyczne wydłużenie. W ten sposób panie troszczą się o atrakcyjny wygląd, ale też nabranie zmysłowości i wyrazistego spojrzenia. Botox rzęs doprowadza do naturalnego podkręcenia oraz pogrubienia rzęs.

Na samym początku specjalistka przeprowadzi u klientki lifting. Następnie przechodzi do nałożenia botoksu. Później nie pozostaje nic innego, jak zająć się laminacją. Jak widać jest to kompleksowa usługa, której głównym zadaniem jest właściwe odżywienie rzęs. Co najważniejsze rzęsy są w stanie odzyskać dawny blask oraz utraconą elastyczność. W razie potrzeby zainteresowane panie mogą się też zdecydować na drobne przyciemnianie rzęs.

Botoks rzęs – wskazania oraz przeciwwskazania

W tym miejscu warto zastanowić się nad tym, dla kogo konkretnie przeznaczony jest botoks rzęs. To usługa, która zadowoli przede wszystkim te klientki, które od dłuższego czasu mają problem z osłabionymi i mało elastycznymi rzęsami. Na botox rzęs warto postawić również w sytuacji, gdy specjalistki zauważą braki we właściwym odżywianiu rzęs. Wskazaniem może być też chęć odmiany swojego wizerunku, np. poprzez podkręcenie rzęs, co sprawdza się m.in. tuż przed ważną randką, spotkaniem biznesowym czy też po prostu przed wyjściem do kina lub ze znajomymi.

Nie każda klientka będzie mogła zainwestować w botoks rzęs. Najpopularniejsze przeciwwskazania to:

 • choroby oczu oraz powiek,
 • jęczmień,
 • opryszczka,
 • zapalenie spojówki oraz rogówki,
 • operacja oczu.

Warto przedyskutować przeprowadzenie takiego zabiegu z wybraną specjalistką i na tej podstawie podjąć finalną decyzję. Lepiej jeśli otrzyma się najpierw fachową poradę.

Botoks rzęs – co w sobie zawiera? Cena

Botoks rzęs to nic innego, jak wykorzystanie starannie dobranej odżywki wraz ze specjalnym koncentratem, w którym znajdują się wyłącznie naturalne składniki, takie jak:

 • kolagen,
 • kwas hialuronowy,
 • olejek jojoba,
 • olej z licznika siewnego,
 • olej z nasion czarnuszki siewnej,
 • proteiny.

Oczywiście skład może się nieco różnić w zależności od zastosowanej odżywki. Botox rzęs nie powinien być zbyt drogim zabiegiem, ponieważ klientkom przyjdzie za niego zapłacić od 100 do 250 złotych. Więcej pieniędzy zapłaci się oczywiście w nieco bardziej renomowanych gabinetach kosmetycznych i większych miastach.

Jak długo utrzymują się uzyskane efekty?

Panie bardzo często zastanawiają się również nad tym, jak długo utrzymają się u nich uzyskane efekty. Można mieć pewność, że botoks rzęs ustąpi dopiero po około 4-6 tygodniach od wykonania zabiegu. Najlepiej porozumieć się z doświadczoną specjalistką i uzyskać na ten temat wyczerpujące informacje. Botox rzęs zdobywa coraz większą popularność i nie zanosi się na to, aby panie w najbliższej przyszłości zrezygnowały z tej usługi kosmetycznej. Kluczem do sukcesu jest przewertowanie dostępnych ofert i wybranie najkorzystniejszej.

Sprawdź gdzie kupić najtaniej zestaw do domowego botoksu rzęs >>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 321

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *