Laminacja rzęs

laminacja rzęs
4.8
(229)

Laminacja rzęs – dla kogo jest przeznaczona? Przebieg i efekty oraz cena

Laminowanie rzęs zdobywa coraz większe grono zwolenniczek. To zabieg, dzięki któremu można wzmocnić i upiększyć własne rzęsy. W krótkim czasie staną się zdrowsze, bardziej zadbane i atrakcyjne pod kątem wizualnym. Laminacja powinna być przeprowadzona przez doświadczoną specjalistkę. W tym celu warto udać się do renomowanego salonu kosmetycznego i zadbać o to, aby zabieg zakończył się pożądanym sukcesem.

Laminacja rzęs – co to właściwie jest? Efekty

Laminacja rzęs ma za zadanie uzdrowić oraz zregenerować rzęsy. Dzięki niej można zwiększyć wyrazistość własnego spojrzenia i skutecznie nawilżyć rzęsy. Na laminację można się zdecydować praktycznie w każdym wieku, a jeśli ktoś posiada w tym zakresie pewne umiejętności może się zdecydować na laminowanie rzęs w domu. Oczywiście w tym wypadku wypada poprosić o pomoc kogoś znajomego, dzięki czemu zabieg zostanie nakierowany na właściwe tory.

Laminacja to doskonała alternatywa dla dobrze znanego uzupełniania rzęs. Jeśli panie chcą zadbać o swoje rzęsy nie muszą daleko szukać. Wystarczy umówić się na profesjonalną wizytę w salonie kosmetycznym i oddać się w ręce specjalistek. Rzęsy będą zabezpieczone przed wilgocią i promieniowaniem UV, a do tego staną się ciemniejsze.

Laminacja rzęs – jak przebiega?

Lifting i laminacja rzęs to usługa przeznaczona dla pań, które chcą poprawić swoją samoocenę i zadbać o naturalne oraz piękne rzęsy bez zbędnego obciążenia. Laminacja rzęs trwa około 90 minut. Na samym początku rzęsy są nakręcane na wałki, a następnie poddaje się je działaniu odżywczego specyfiku. Specjalistka czeka aż użyte preparaty wyschną, dopiero później można przejść do kolejnego etapu omawianego zabiegu.

Ważne jest to, aby włoski były dobrze odtłuszczone, a na dolnej powiece znalazł się wacik. Dzięki temu w trakcie laminacji nie dojdzie do sklejenia dolnych rzęs z górnymi. Wyschnięcie preparatu oznacza, że można przejść do farbowania (najczęściej na czarno, chociaż zdarza się również, że panie wybierają dla siebie brązową farbę). Ostatnim krokiem jest utrwalenie uzyskanego efektu przy pomocy keratyny.

Laminacja rzęs – dla kogo jest ten zabieg, a kto nie powinien się na niego decydować?

Laminacja rzęs jest przeznaczona przede wszystkim dla tych pań, które posiadają rzęsy:

  • proste,
  • osłabione,
  • rzadkie,
  • cienkie,
  • jasne.

Badając laminowanie rzęs opinie jasno można stwierdzić, że zabieg ten wykazuje się dużą skutecznością, a do tego poprawia wygląd i zdrowie rzęs. Warto go przetestować na własnej skórze. Niestety nie każda kobieta może to zrobić, ponieważ istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania powyższego zabiegu. Są to: infekcje oczu, jęczmień pojawiający się na powiece, alergie, zapalenie rogówki i spojówek, ciąża oraz chemioterapia.

Jak długo utrzymuje się efekt? Cena

Lifting rzęs cena waha się w granicach od 100 do 250 złotych. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma to, do jakiego konkretnie salonu kosmetycznego uda się dana kobieta. W większych miastach trzeba liczyć się z tym, że za zabieg zapłaci się nieco większe pieniądze.

Laminacja rzęs jest usługą, która powinna zadowolić najbardziej wymagające klientki. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się do dwóch miesięcy po zakończeniu wizyty w wybranym salonie kosmetycznym. Samodzielne działania mogą się zakończyć mniej zadowalającym wynikiem (np. efekt utrzyma się zaledwie do jednego miesiąca po wykonaniu laminacji).

Warto prześledzić jeszcze dokładnie ewentualne laminowanie rzęs wady, lecz w tym przypadku prawie wcale ich nie ma. Panie muszą pamiętać o tym, aby po zakończonej laminacji przez dobę nie trzeć oczu oraz nie moczyć rzęs.

Sprawdź na Ceneo, gdzie najtaniej kupić zestaw do domowej laminacji rzęs >>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 229

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *