Laser vectus opinie – działa?

laser vectus opinie
0
(0)

Laser vectus opinie – do czego służy?

Depilacja laserowa jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów. Wiele kobiet znużonych klasyczną depilacją maszynką bądź też depilatorem, decyduje się na pozbycie owłosienia w bardziej zaawansowany sposób.
Na czym konkretnie polega depilacja laserowa i co ją wyróżnia? Depilacja ta jest wykonywana przy pomocy lasera. Jego głowica jest przykładana do uprzednio przygotowanej skóry. Następnie przez laser emitowana jest wiązka światła, którą pochłania melanina, będąca barwnikiem znajdującym się w cebulkach włosów. Impuls laserowy jest następnie zmieniany w energię termiczną, czego wynikiem jest niszczenie struktur, które są odpowiedzialne za wzrastanie włosków. Gdy struktury zostają zniszczone, włoski początkowo odrastają słabsze, a po odpowiedniej ilości zabiegów, nie odrastają w ogóle.
Depilację laserową wykonuje się bowiem w seriach. Odstęp czasowy pomiędzy poszczególnymi seriami, powinien wynosić od 6 do 12 tygodni. Proces osłabiania struktur włosków, jest stopniowy. Poza tym warto mieć świadomość tego, iż laser oddziałuje tylko i wyłącznie na włoski będące w fazie wzrostu. Nie ma on natomiast wpływu na te, które są w stanie spoczynku. Dlatego też wymaganych jest kilka serii, podczas których włoski są skutecznie osłabiane. Ilość serii jest ustalana indywidualnie i zależy przede wszystkim od tego, jak silne włoski ma osoba poddająca się zabiegowi.
Włosy ciemne oraz grube, można usunąć stosunkowo szybko, nawet w trakcie pięciu zabiegów. Dużo trudniej jest natomiast z włosami jasnymi i delikatnymi, one nie poddają się działaniu lasera tak łatwo. Natomiast jeśli chodzi o włosy rude oraz siwe, tych nie poddaje się w ogóle depilacji laserowej, ponieważ w ich wypadku nie jest ona skuteczna.
Zabieg depilacji laserowej ma dość szeroko zakrojone działanie i przede wszystkim spory wpływ na organizm. Dlatego też nie każda osoba może być poddana działaniu lasera. Jakie są w tym przypadku przeciwwskazania? Jest ich wiele, dlatego też przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja mająca na celu wykluczenie wszelkich możliwości, dyskwalifikujących zabieg. Jednymi z poważniejszych przeciwwskazań jest cierpienie na bielactwo, łuszczycę, padaczkę czy też nowotwór. Poza tym wykluczają zabieg również zaburzenia hormonalne czy też skłonności do przebarwień. Niektóre przeszkody są przeszkodami tymczasowymi, przez które zabieg należy nieco odłożyć w czasie. Wśród takich przeciwwskazań można wymienić świeżą opaleniznę, infekcje skóry, opryszczkę czy też skaleczenia w obrębie miejsc, które mają zostać poddane depilacji.

Laser vectus opinie – co go wyróżnia?

Na rynku jest obecnie wiele laserów, którymi wykonywany jest zabieg depilacji laserowej. Jednak jednym z najbardziej uznanych jest laser Vectus. Co go wyróżnia? Przede wszystkim to, że zabieg przeprowadzany przy jego pomocy, jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Wszystko to za sprawą specjalnej głowicy chłodzącej. Laser Vectus charakteryzuje się również wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dlatego też depilacja przy jego użyciu jest szybka i sprawna, czasem trwa jedynie pół godziny. Poza tym to co dla innych laserów było niemożliwe, w tym przypadku jest na wyciągnięcie ręki, a mianowicie usuwanie włosków rudych.
To co wyróżnia laser Vectus to inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze. Dzięki temu czytnikowi laser samodzielnie dobiera parametry zabiegu do osoby poddającej się mu. To sprawia, że osoba wykonująca zabieg nie jest już obciążona taką odpowiedzialnością jak wcześniej i praktycznie do zera jest wyeliminowane ryzyko popełnienia jakiegokolwiek błędu podczas zabiegu.

Laser vectus opinie – PODSUMOWANIE:

Boli zdecydowanie mniej niż diodowy laser Light Sheer, który do tej pory był standardem w salonach i którym miałam przeprowadzone zabiegi do tej pory. I mówie tutaj o szczególnie wrażliwym obszarze jakim jest CAŁE bikini 🙂 Gdybym miała porównać inne parametry – to Ligth Sheer sprawiał, że moja skóra kilka dni po zabiegu była jak oparzona – zaczerwieniona, tkliwa. Więcej włosków wrastało się. Vectus rozwiązuje te problemy, a bolesność jest ułamkiem tego co w Light Sheer. Dla mnie bomba! No i efekty, poezja, zdecydowanie!!!!

——–
beauty skin
PROMOCJA DLA CIEBIE:

na kod: sparklings  -10% na zabiegi w Beauty Skin Radom beautyskin.com.pl
(sprawdź, przy pakietach to już spora suma 😉

——–
PS Pamiętaj, wszystkie zabiegi opłacałam z własnej kieszeni, nie dostałam zabiegów w gratisie, barterze itd. Polecam, bo jestem zadowolona i ufam zespołowi Beauty Skin Radom. Bardzo dziękuję za wszystkie wizyty – czułam i czuję się mega zaopiekowana, w profesjonalnych rękach, a żaden zabieg u mnie nie przyniósł niepożądanych skutków ubocznych.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *