Ćwiczenia na cellulit – moje sprawdzone zestawy

ćwiczenia na cellulit
0
(0)

Ćwiczenia na cellulit – poznaj moich ulubieńców!

Ćwiczenia na cellulit to według mnie nieodłączny element procesu pozbywania się cellulitu. Jeśli chcesz się zapoznać z moim sposobem na cellulit, zobacz wpis:

Jak się pozbyć cellulitu – mój rytuał

Ćwiczenia na cellulit to nie tylko sposób na walkę z cellulitem, ale również po prostu sposób na ruch. A jak wiadomo, ruch pozwala na ogólną poprawę sylwetki i działania organizmu. Najgorsze co w ogóle możemy zrobić to się nie ruszać! Najnowsze nadania wykazały, że brak ruchu szkodzi tak samo jak palenie. To daje do myślenia. Kilka filmów, które zamieszczam poniżej to ćwiczenia na cellulit, ale nie tylko. Poprawiają wygląda całej sylwetki. Ja stosuje je naprzemiennie, żeby mi się nie znudziło 🙂

Lubię każdy z nich, a to wydaje mi się najważniejsze, bo po prostu do nich wracam i działam. Znajdź własne ćwiczenia i stwórz własny schemat ćwiczeń, które lubisz i do których będziesz wracać. Bo jak wiadomo, w walce z cellulitem ważna jest systematyczność!

Lubię w moim planie treningowym wykonywać ćwiczenia na przemian, tzn. jednego dnia wybieram mocniejszy trening HIIT (czyli tabatę w moim przypadku), a innego dnia wybieram trening z taśmami albo po prostu idę biegać.

Nie jest to plan treningowy ułożony przez żadnego trenera, po prostu tak czuje i tak trenuje według własnych możliwości. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady znajdź fajnego trenera albo przysiądź do wiedzy w sieci i stwórz swój plan treningowy.

W mnie efekty było widać już po pierwszym tygodniu. Ćwiczę 5 razy w tygodniu i żaden zestaw nie zajmuje mi więcej niż 20 minut, więc często robie to nawet po 23, tuż przed snem. Bo tak znajduję czas. Ale nie sugeruj się tym. Znajdź dogodny czas dla siebie. Ponoć najlepiej takie ćwiczenia robić rano, ale dla mnie to niewykonalne.

I nie zastanawiaj się zbyt długo. Wstań z kanapy i po prostu zacznij! Do dzieła!

Mam kilka ulubionych ćwiczeń, poniżej załączam linki do filmików:

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *