Zaffiro zabieg

Zaffiro zabieg
4.8
(213)

Zaffiro zabieg

Zaffiro zabieg to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów na ujędrnienie skóry. Na samym początku wypadałoby się jednak zastanowić nad tym, na czym konkretnie polega ten zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania oraz jakich efektów można się spodziewać? Wszystkie najważniejsze informacje zostały zebrane w jednym miejscu, tak aby zainteresowane osoby mogły rozwiać ewentualne wątpliwości.

Zaffiro zabieg – jak to wygląda w praktyce? Działanie i przebieg zabiegu

Zaffiro zabieg ma bardzo dużą grupę zwolenników, a całość opiera się na wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia Zaffiro Z200. Dzięki temu zabiegowi można:

 • poprawić strukturę skóry,
 • odżywić skórę,
 • zadziałać na różne partie ciała (w tym m.in. na szyję, dekolt i skórę twarzy).

Urządzenie jest odpowiedzialne za emitowanie promieniowania podczerwonego oraz stymulowanie skóry do naturalnej przebudowy. Z tych zadań wywiązuje się znakomicie, dlatego Zaffiro zabieg jest obecnie tak popularny. Ujędrnianie skóry od tej pory staje się proste, ekspresowe i w pełni komfortowe. Dodatkowym atutem jest fakt, że omawiane urządzenie odznacza się maksymalną wydajnością, wysoką skutecznością oraz efektywnością. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. W urządzeniu zastosowano ponadto specjalny system chłodzenia skóry, jako ochronę przed poparzeniem. Po przeprowadzeniu zabiegu nie jest wymagana żadna dłuższa rekonwalescencja.

Zaffiro zabieg – kiedy z niego skorzystać? Wskazania do wykonania zabiegu

Zaffiro zabieg jest polecany przede wszystkim tym osobom, które od dłuższego czasu narzekają na stan swojej skóry i chcą ją jak najszybciej ujędrnić. Zwykle decydują się na to osoby po 35. roku życia. Jeden zabieg może trwać od 40 do 90 minut, w zależności od tego, na jakim obszarze jest wykonywany, więc warto to najpierw skonsultować z doświadczonym specjalistą. Najpopularniejsze obszary zabiegowe to:

 • twarz,
 • dekolt oraz szyja,
 • piersi, ramiona i brzuch,
 • uda,
 • pośladki i kolana,
 • dłonie.

Zaffiro zabieg jest bezinwazyjny, a ponadto może być stosowany jako skuteczna profilaktyka antystarzeniowa. To właśnie z tego względu cieszy się tak dużą popularnością ze strony pacjentów. Pierwsze efekty można zauważyć na własnym ciele już po kilku zabiegach, lecz na te finalne czeka się około 3-6 miesięcy. Zaleca się wykonać od 4 do 6 zabiegów, oczywiście w odpowiednich odstępach czasu, zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Zaffiro zabieg – przygotowania oraz przeciwwskazania

Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Oczywiście przeszkodą mogą się okazać przeciwwskazania do przeprowadzenia omawianego zabiegu, ale te omówi się na konsultacji ze specjalistą, tak aby mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z planem i bez większego ryzyka. Najpoważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

 • ciąża oraz laktacja,
 • otwarte rany i opryszczka,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby tkanki łącznej,
 • trądzik i stosowanie leków światłouczulających,
 • stosowanie wypełniaczy, zabiegów laserowych i peelingów w okresie od 2 do 4 tygodni przed wykonaniem zabiegu Zaffiro.

Jak widać nie każdy będzie mógł się zdecydować na opisywany zabieg, dlatego trzeba to bardzo dokładnie sprawdzić i nie narażać swojego zdrowia na szwank. Jeśli ktoś boryka się z problemem utraty jędrności skóry lub też chce dokonać korekty owalu twarzy, Zaffiro zabieg jest przeznaczony właśnie dla niego, lecz cała procedura musi być najpierw precyzyjnie zaplanowana z udziałem doświadczonego specjalisty.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 213

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *