Thunder mt depilacja laserowa

thunder mt
4.8
(245)

Thunder mt depilacja laserowa nowej generacji

Depilacja laserowa cieszy się aktualnie coraz większym zainteresowaniem, a to głównie ze względu na to, że jest uważana za bardzo skuteczny zabieg. Polecana przede wszystkim tym osobom, które na co dzień borykają się z problemem nadmiernego owłosienia (na różnych partiach ciała). Sporą popularnością odznacza się zwłaszcza depilacja laserowa z użyciem urządzenia Thunder MT. Na czym ona polega i co warto o niej wiedzieć?

Depilacja laserowa Thunder MT – podstawowe informacje, działanie, przebieg

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Thunder MT ma coraz większe grono zwolenników. Czym to jest spowodowane? Głównie tym, że z pomocą omawianego zabiegu w stosunkowo krótkim czasie można się pozbyć nadmiernego owłosienia i poprawić własną samoocenę. Laser Thunder MT wyróżnia się:

  • zastosowaniem tzw. MIXED Technology,
  • zastosowaniem systemu chłodzenia SKIN CRYO,
  • połączeniem lasera neodymowo-yagowego z aleksandrytowym.

Co to właściwie oznacza? Przede wszystkim to, że zabieg jest bezpieczny, innowacyjny i dużo bardziej skuteczny. W związku z tym depilacja laserowa może być zindywidualizowana i dostosowana do konkretnego pacjenta. W trakcie samego zabiegu kluczową rolę odgrywają solidnie skonstruowane głowice, które umożliwiają błyskawiczne usunięcie niechcianego owłosienia z wybranej partii ciała.

Depilacja laserowa z urządzeniem Thunder MT – kto powinien skorzystać i czego można się spodziewać?

Thunder MT to depilacja polecana głównie tym osobom, które chcą usunąć nadmierne owłosienie z pleców, nóg, rąk, karku, szyi, kolan, łydek, pośladków, ud, ramion, przedramion, okolic twarzy lub też okolic bikini. Urządzenie ma bardzo wszechstronne zastosowanie, dlatego też wypadałoby to najpierw skonsultować ze specjalistą, aby rozwiać ewentualne wątpliwości. Czego można się spodziewać po tej depilacji? Wysokiej skuteczności, wyeliminowania nieprzyjemnych doznań oraz usunięcia niechcianego owłosienia. To dużo lepsze rozwiązanie niż regularne usuwanie owłosienia przy pomocy różnego rodzaju maszynek lub też wosku. Częstotliwość realizowanych zabiegów jest uzależniona m.in. od miejsca/obszaru, w którym wykonywany jest zabieg. Godne podkreślenia jest to, że zabieg jest przeprowadzany w ekspresowym tempie.

Thunder MT – przeciwwskazania, przygotowania

Laser Thunder MT nie wymaga co prawda żadnych specjalistycznych przygotowań, ale warto dostosować się do kilku istotnych zaleceń, aby mieć pewność, że zabieg zakończy się sukcesem, a pacjent nie narazi się na żadną krzywdę. Chodzi przede wszystkim o unikanie opalania, dokładne ogolenie obszaru/miejsca zabiegowego, zaniechanie przyjmowania niektórych leków (trzeba to omówić ze specjalistą) i ziół światłouczulających oraz zrezygnowanie z samoopalaczy. Najważniejsze przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu to z kolei:

  • nadmierna oraz świeża opalenizna,
  • laktacja i ciąża,
  • infekcje oraz nowotwór skóry,
  • epilepsja i przerwana ciągłość naskórka,
  • łuszczyca, bielactwo i cukrzyca,
  • zmiany skórne,
  • rozrusznik serca.

Taka depilacja laserowa powinna być wykonywana co kilka tygodni (co 4 w przypadku twarzy, co 6 jeśli chodzi o ręce, okolice bikini i plecy oraz co 8 jeśli bierze się pod lupę nogi). Thunder MT powinien być zastosowany przynajmniej kilka razy, dzięki czemu efekt utrzyma się przez bardzo długi czas, a pacjenci uporają się z uciążliwym problemem nadmiernego owłosienia. Pierwsze efekty pojawią się jednak już po pierwszym zabiegu i będzie można je zauważyć na wybranym obszarze ciała. Najistotniejsze jest to, aby dostosować się do wskazówek ze strony specjalisty.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.8 / 5. Vote count: 245

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *