Mysimba – czy warto?

mysimba
3.3
(3)

Mysimba – co to za cudo?

Mysimba jest pewnego rodzaju innowacją na rynku farmaceutycznym. Lek o bezpośrednim działaniu na układ nerwowy, wpływający na zmniejszenie masy ciała. Jak to możliwe, że preparat, zawierający w swoim składzie substancje, działające na samopoczucie, może przyczyniać się do spadku wagi? Czy Mysimba rzeczywiście działa?

Zawarte w preparacie dwie substancje czynne, chlorowodorek naltreksonu i chlorowodorek bupropionu działają na ośrodek nagrody w mózgu oraz ośrodki sytości i głodu. Dzięki sygnałom, jakie odbiera nasz mózg po spożytym posiłku, możemy szybciej nasycić się i stosować zdrowszą dietę. Badania, przeprowadzone na zwierzętach dowodzą, że połączenie substancji aktywnych, zawartych w leku Mysimpa, wpływa na przyspieszenie metabolizmu.

Sprawdzone przepisy keto od polskiego dietetyka:

dieta keto przepisy

Sprawdź! 

Co zawiera Mysimba?

Burpopion, pierwsza z dwóch substancji aktywnych leku jest stosowana w leczeniu depresji. Wpływający na układ nerwowy bupropion został dobrany przez producenta Mysimby w odpowiednich ilościach, zapewniających prawidłowe działanie. U pacjentów, chorujących na depresję, stosowany jest w odmiennych dawkach i konfiguracjach. Naltrekson natomiast jest substancją, wykorzystywaną w leczeniu uzależnienia od alkoholu, nie powodującą szkodliwych objawów po zażyciu alkoholu. Mysmiba, stanowiąca połączenie dwóch substancji, działających na układ nerwowy, dociera do problemu otyłości od innej strony niż ma to miejsce w przypadku standardowo i powszechnie stosowanych preparatów odchudzających. Zmieniając postrzeganie chęci do objadania się jest najlepszym sposobem na walkę z otyłością u źródła, czyli w związku z chęcią objadania się, sygnałem z mózgu, odpowiedzialnym za złą dietę, podjadanie pomiędzy posiłkami lub wieczorne konsumowanie zawartości lodówki.

Jak działa Mysimba?

Czy Mysimba posiada efekty uboczne? Jak każdy lek Mysimba może wywołać efekty uboczne. Najczęściej możemy mieć do czynienia z nudnościami. W trakcie stosowania leku należy ściśle stosować się do zaleceń lekarza i producenta, dobierając dawkowanie odpowiednio do zaleceń. Lek dostępny jest na receptę z uwagi na szerokie możliwości zastosowania oraz konieczność przyjmowania pod kontrolą lekarza. Istnieją przeciwwskazania do stosowania leku:

padaczka, nadciśnienie tętnicze, choroba afektywna dwubiegunowa, długotrwałe przyjmowanie benzodiazepin lub opioidów, guz nowotworowy w układzie nerwowym, przyjmowanie substancji czynnych leku w postaci innych preparatów oraz uzależnienie od alkoholu. Lek jest innowacją, która daje nadzieję na wyleczenie otyłości u osób, u których tradycyjnie stosowane suplementy nie przynoszą efektów. Chudnięcie z Mysimba nie będzie szybkie i spektakularne, bo około 1 kg na początku w ciągu tygodnia, do pół kilograma lub mniej w takim czasie po ustabilizowaniu się kuracji. Czas trwania leczenia zaproponuje lekarz, preparat nie powinien być przyjmowany długoterminowo. Dzięki Mysimba unikniesz efektu jo-jo, a spadek wagi będzie wiązał się ze zmianą podejścia do diety i aktywności fizycznej, właściwą drogą do szczupłej sylwetki.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 3.3 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *