Teatox Detox Tea Noble Health – czy warto?

teatox-detox-tea-herbata-na-dzien-herbata-na-noc-zestaw-kubek
0
(0)

Teatox – detox w formie herbaty – czy warto?

Teatox, czyli detox w przyjemnej formie herbaty. Moje wrażenia po roku stosowania.

Na pomysł stosowania detoxu w formie herbaty wpadłam, gdy chciałam oczyścić organizm i doszłam do wniosku, że kolejne tabletki wcale nie poprawią wydolności mojej wątroby. Wybór padł na herbatę. Zaczęłam rozglądać się, porównywać składy. Nie chciałam też wydawać bajońskich sum, skoro miałam to pić na co dzień oraz przez dłuższy czas. Postawiłam też na polską firmę, bo czemu by nie wspierać naszych 😉

 

Najbardziej składowo spodobały mi się produkty od Noble Health – Detox Tea Herbatka na dzień i Detox Tea Herbatka na noc.

teatox-detox-tea-herbata-na-dzien-herbata-na-noc-zestaw

Skład Detox Tea Herbatka na dzień:

SkładnikiZawartość w dziennej porcji
(2 saszetki)
Kwiat hibiskusa (Hibiscus sabdariffa)1,1 g
Liście zielonej herbaty (Camelia sinensis)0,72 g
Liście senesu (Cassia angustifolia)0,2 g

* – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: kwiat hibiskusa (Hibiscus sabdariffa), liście zielonej herbaty (Camelia sinensis), owoce czarnej porzeczki (Ribes nigrum), owoc jabłka (Malus domestica), liście czerwonej herbaty Pu-erh (Camelia sinensis), owoc dzikiej róży (Rosa canina), liście senesu (Cassia angustifolia), korzeń cykorii (Cichorium intybus), skórka z pomarańczy (Aurantium dulcis pericarpium), aromat, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, koncentrat soku z owoców granatu w proszku (Punicagranatum).

Skład Detox Tea Herbatka na noc:

Składniki Detox Tea Herbata na nocZawartość w dziennej porcji
(1 saszetka)
Liście mięty (Mentha piperita L.)800 mg
Liście czystka (Cistus incanus L.)200 mg
Kwiat rumianku (Matricaria chamomilla L.)200 mg
Owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare L.)80 mg
Nasiona kminku (Carum carvi L.)20 mg

* – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: liście mięty (Mentha piperita L.), rooibos (Aspalathus linearis), liście czystka (Cistus incanus L.), kwiat rumianku (Matricaria chamomilla L.), ziele trawy cytrynowej (Cymbopogon citratus), skórka z pomarańczy (Aurantium dulcis pericarpium), owoc kopru włoskiego (Foeniculum vulgare L.), nasiona kminku (Carum carvi L.), aromat.

Postawiłam też na tą firmę, bo znam ich inne produkty, nigdy mnie nie zawiodły, a stosunek cena jakość dla mnie na 5.

Teatox – moje wrażenie po 1 miesiącu

Perystaltyka jelit stabilizuje się. Mogę niemal przewidzieć kiedy znajdę się w łazience. Herbata na dzień jest super w smaku, owocowa, pobudzająca. Pije ją zamiast kawy rano. Odstawiam dzięki niej kawę. Hernbata na noc ma łagodny smak, faktycznie pomaga się wyciszyć, idealna przed prysznicem. Uspokaja moje galopujące myśli, pomaga przejść w stan relaksu. Sen przychodzi szybciej, śpię lepiej.

Teatox – moje wrażenie po kilku miesiącach

Zdecydowanie mój metabolizm przyspieszył, cera się oczyściła, ale powoli, nie gwałtownie, że miałam twarz i ciało całe w wypryskach. Nigdy po niej nie biegłam gwałtownie do łazienki, także dla mnie idealnie. Praca nerek też się ustabilizowała. Dodatkowo zauważyłam zmniejszone łaknienie na słodycze. Mogą przestać istnieć.

Teatox – moje wrażenie po rok

Odstawiłam zupełnie kawę. Wagę zjechała sporo, ale nie przypisuje całkowicie zasług herbatkom, bo robiłam też inne rzeczy w kierunku zrzucenia kilogramów, czyli ćwiczyłam. Ale widzę, że skóra się wygładziła, a nie stosowałam nic na cellulit itd, a nóg nie ćwiczyłam jakoś zbytnio. Nie zauważyłam u siebie oznak przeczyszczających czy coś w tym stylu, raczej regularne wypróżnianie, a z tym zmaga się wiele kobiet. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to dla mnie część przyjemności w ciągu dnia, a nie obowiązek, jak z łykaniem tabletek. Polecam każdemu, kto nie lubi tradycyjnych suplementów, a chciałby oczyścić organizm.

Podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 1 rok
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK, BARDZO TAK!
CENA:  ok. 80zł za zestaw
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? TAK, saszetki łatwo zabrać ze sobą wszędzie, każda herbatka jest zapakowana oddzielnie

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *