Żelki na odchudzanie – hit czy kit?

żelki na odchudzanie
4.7
(232)

Żelki na odchudzanie – warto?

Produktów na odchudzanie jest multum. Tak naprawdę ciężko się połapać w ich szczegółowym rozróżnianiu. Dostępne są żele, proszki, pastylki… wszystkie te formy mają jednak to do siebie, iż nie kojarzą się dobrze nam, konsumentom, pragnącym zrzucić zbędne kilogramy. Nie tylko odrzucają swoim wyglądem, ale przypominają o restrykcjach i konieczności ścisłego trzymania się jadłospisu. Co gdyby jednak opracować produkt, który będzie łączył w sobie słodką przyjemność, a jednocześnie działał redukująco na „zbędne fałdki”? Być może jesteśmy świadkami wielkiego przełomu! Dowodem na to są smaczne żelki, które przyczyniają się do chudnięcia. Jak to możliwe?

Żelki na odchudzanie. Dlaczego taka, specyficzna forma?

Przede wszystkim nie każdy lubi spożywać suplementy w formie tabletek, czy dużych pastylek. Są one trudne do przełykania, może boleć po nich brzuch i zazwyczaj należy je popijać dużą ilością wody – co przez jakiś czas powoduje uczucie ciężkości. Kontrola masy ciała może być znacznie bardziej przyjemniejsza, a co ważne, najlepiej gdyby kojarzyła się z czymś pozytywnym. Z takiego założenia wychodzą producenci żelek na odchudzanie. Słodkie misie łączą pozytywne aspekty utraty wagi, z wzorowym samopoczuciem wywołanym „czymś słodkim”. Badania naukowe wskazują na pozytywne działanie słodyczy, w celu zachowania motywacji i zdrowia psychicznego. Serotonina, która wydziela się tuż po zjedzeniu smakołyka, napędza organizm i sprawia, że człowiekowi „zaczyna się chcieć”.

Sprawdzone przepisy keto od polskiego dietetyka:

dieta keto przepisy

Sprawdź! 

Jaka tajemnica tkwi w kolorowych, żelkowych misiach?

Nie ma tak łatwo: aspekty smakowe i wizualne nie wystarczą, aby zrzucić wagę. Co z tego, że misie są słodkie i smaczne, skoro nie oddziaływałyby motywująco na nasz metabolizm? Stałyby się kolejnym „grzeszkiem”, którego warto by było jedynie unikać. Specyficzne żelki na odchudzanie są jednak inne, a to wszystko dzięki… magii, a w zasadzie dobroczynnym składnikom, w które żelki zostały wyposażone. Indywidualne właściwości chemiczne składników aktywnych powodują, iż misie nabierają prawdziwej mocy. Co kryje się w ich składzie?

  • Synefryna. Motywuje tkankę tłuszczową do intensywnego spalania. Naturalnie występuje m.in. w skórce gorzkiej pomarańczy.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty. Ekspresowo przyspiesza metabolizm, działa oczyszczająco i detoksykująco na organizm.
  • Chrom. Wspomaga całościowo proces odchudzania, przyspiesza metabolizm glukozy, redukuje „zły” cholesterol.
  • Niacyna. Poprawia samopoczucie, reguluje gospodarkę hormonalną, przygotowuje organizm do zrzucania wagi.
  • L-karnityna. Przyspiesza metabolizm tłuszczów, umożliwia szybszy transport kwasów tłuszczowych w celu ich utlenienia.

Jakie żelki na odchudzanie wypełniają znamiona zdrowego, bezpiecznego produktu? Wzorcowym przykładem są misie na fajne ciałko, zaprezentowane pod poniższym linkiem. Niewielka zawartość cukrów, wysokobiałkowa żelatyna i bogaty kompleks witamin i minerałów może być zdrową alternatywą dla tradycyjnych słodyczy. Żelki na odchudzanie stanowią także niezastąpiony produkt na, mimo wszystko zdrowy (bo po co się obżerać?), cheat meal.

Żelki z octem jabłkowym. Czy da się to jeść?

Żelki na odchudzanie z octem jabłkowym nie tylko da się jeść, ale przede wszystkim można to robić ze smakiem. Nie mają one bowiem cierpkiego posmaku octu: takie są tylko z nazwy. W toku produkcji nieprzyjemny smak został usunięty, pozostawiając jednocześnie dobroczynne właściwości octu jabłkowego, zawartego w składzie produktu. Ocet jest bogaty w pektyny, aminokwasy, minerały i witaminy, niezbędne do prawidłowego chudnięcia. Spożywany regularnie przyspiesza metabolizm, redukuje wchłanianie glukozy i motywuje organizm do sięgnięcia głębiej po energię (czyli do zapasów tłuszczu). Co więcej, ocet działa wspomagająco na przewód pokarmowy – działa on efektywniej, lepiej i zdrowiej.

 

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 232

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *