Joanna farba do włosów – czy warto?

joanna farba do włosów
4.7
(187)

Joanna farba do włosów Multi Cream – hit czy kit?

Joanna Farba do włosów – bardzo jasny, perłowy blond od Joanny

Multi Cream Metallic Colour znanej i uznanej firmy Joanna to seria supermodnych metalicznych odcieni farb. Produkty charakteryzują się przede wszystkim znakomitą trwałością i niezwykłą łatwością aplikacji na włosy.

Numer 32 to bardzo jasny, perłowy blond, pozostawiający perłowy połysk na włosach. Kolor ten sprawdzi się przede wszystkim u osób o jasnej karnacji. Włosy w tym kolorze dodatkowo rozświetlają cerę twarzy, którą okalają.

W opakowaniu znajdują się:

  • Farba do włosów o gramaturze 40g,
  • Utleniacz w kremie o gramaturze 60g,
  • Pielęgnująca maseczka na bazie keratyny o gramaturze 20 g,
  • Ulotka informacyjna,
  • Foliowe rękawiczki ochronne.

Zdumiewająca trwałość i doskonałe pokrycie

Multi Cream Metallic Colour zalicza się do kategorii farb trwałych – są to farby najczęściej wybierane, ze względu na wytrzymały efekt i doskonale pokrycie jasnych i siwych włosów. Taka farba nie wypłukuje się przy myciu włosów, a dzięki niezwykle trwałym pigmentom użytym do jej produkcji możliwy do uzyskania jest efekt bardzo mocnego rozjaśnienia włosów.

Innowacyjny EFEKT 5D

Dzięki innowacyjnej kompozycji składników twórcom udało się osiągnąć nową jakość koloryzacji, nazwaną EFEKT 5D. Owocem pracy specjalistów jest oszałamiające perłowe rozświetlenie i wielowymiarowa głębia koloru optycznie zwiększające objętość włosów. Metaliczny połysk i chłodne refleksy dodatkowo zapewniają czysty i trwały odcień.

Joanna farba do włosów – domowe farbowanie włosów i efekt jak z salonu?

Kluczem do sukcesu domowej koloryzacji jest dobranie właściwej farby – przede wszystkim musi to być farba wysokiej jakości. Produkty firmy Joanna gwarantują właśnie taką najwyższą jakość domowej koloryzacji, a seria Multi Cream Metallic Colour dodatkowo pozostawia włosy lśniące, odżywione i wizualnie powiększone – jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Aby uzyskać optymalny efekt w czasie koloryzacji najlepiej przeprowadzać jest ją na włosach zdrowych. Warto zadbać o nie, a więc wzmocnić i nawilżyć odpowiednimi produktami – optymalnie jest, jeśli takie przygotowanie rozpocznie się na minimum dwa tygodnie przed przystąpieniem do koloryzacji.

Na 48 godzin przed farbowaniem należy wykonać próbę uczuleniową by sprawdzić, czy farba nie wywoła reakcji alergicznej – typowe miejsca dla takiej próby to skóra za uchem, na szyi lub w zgięciu łokcia. Jeśli do dwóch dni po probie na skórze nie pojawią się żadne niepokojące symptomy (świąd, wysypka lub pieczenie) to można bez obaw przystąpić do koloryzacji.

Farb trwałych, takich jak te z serii Multi Cream Metallic Colour, należy używać nakładając je na suche, a więc nieumyte włosy. Najlepiej, by kosmki były lekko przetłuszczone – niewielka warstwa naturalnego sebum stanowić będzie ochronę dla włosów i wrażliwej skóry głowy. Przed nałożeniem farby włosy należy bardzo dokładnie wyszczotkować, aby usunąć z nich w ten sposób zabrudzenia i resztki kosmetyków używanych do stylizacji, a także rozprowadzić sebum na całej długości włosów.

Należy używać niemetalowych przyborów i stosować się do zaleceń opisanych w ulotce dołączonej do opakowania produktu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na czas, jaki farba spędzi na włosach – liczy się on od momentu jej nałożenia. Aby zyskać optymalny efekt nie należy tego czasu skracać ani wydłużać.

Do farb z serii Multi Cream Metallic Colour dołączono maseczkę z keratyną, której zastosowanie po przeprowadzeniu koloryzacji przede wszystkim odżywi włosy, a więc ułatwi ich późniejsze rozczesywanie i nada dodatkowego połysku.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 187

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *