Serum na przebarwienia PHARMACERIS – warto?

serum na przebarwienia
3
(4)

Serum na przebarwienia PHARMACERIS W, Acipeel 3x, serum depigmentacyjne na przebarwienia – hit czy kit?

Wśród dostępnych na rynku serum na przebarwienia bardzo popularne jest PHARMACERIS W, Acipeel 3x, serum depigmentacyjne na przebarwienia, 30ml. Zawdzięcza to skuteczności potwierdzonej badaniami dermatologicznymi. W 60% zmniejsza ono intensywność plam barwnikowych, w tylu samo procentach wyrównuje koloryt skóry, a aż w 67% skutecznie złuszcza naskórek. Co jeszcze warto wiedzieć?

Skład PHARMACERIS W, Acipeel 3x, serum depigmentacyjne na przebarwienia

Składniki, które zawiera serum:

 • Witamina C;
 • Witamina E;
 • Witamina PP;
 • Kwas askorbinowy;
 • Kwas migdałowy;
 • Kwas linolowy;
 • Kwas linolenowy;
 • Kwas salicylowy;
 • Aloes.

Serum na przebarwienia – jak działa?

Receptura serum jest skoncentrowana. Opiera się na unikalnej kompozycji trzech kwasów i witaminy C (biologicznie aktywnej). Oddziałuje w 3 poziomach na proces melanogenezy. Hamuje powstawanie, redukując, a także rozjaśniając istniejące przebarwienia.

 1. Kwas cytrynowy wyrównuje nierówny koloryt skóry oraz zapewnia efekt depigmentacyjny poprzez rozjaśnienie jej powierzchni.
 2. Kwas migdałowy – złuszcza i regeneruje naskórek. Przenika w jego głąb, hamuje aktywność tyrozynazy, przez co zmniejsza produkcję melaniny istniejącej w warstwach powierzchniowych skóry. Jak też dopasowuje jej naturalne rozmieszczanie w naskórku.
 3. Kwas salicylowy przyczynia się do zmniejszenia widoczności zmian barwnikowych na skórze przez złuszczenie martwej, rogowej warstwy naskórka. Reguluje również odnowę komórkową skóry.
 4. Witamina C hamuje działanie enzymu odpowiadającego za powstawanje przebarwień. Mowa tu o tyrozynazie. Wykazuje właściwości rozjaśniające powierzchnię skóry. Pomaga w redukcji szkodliwego wpływu promieniowania UV, chroniąc DNA komórek skóry. Jest hamulcem” procesu jej starzenia się oraz ochroną lipidów przed utlenieniem.

Jakie ma zastosowanie? 

Zalecane do wybielającej kuracji, na noc, dla skróry z nierównym kolorytem i/lub przebarwieniami. Preparat należy stosować na obszarach objętych zmianami pigmentacyjnymi, czyli piegach, plamach starczych oraz brunatnych, posłonecznych przebarwieniach, potrądzikowych, pozapalnych, a także pociążowych. Cechuje się dużą tolerancją dla skóry wrażliwej.

Pozytywne efekty 

Serum jest gęste, ma mleczny kolor, kremową-żelową konsystencję. Jedno opakowanie starcza aż na około 7 tygodni, przy stosowaniu go codziennie wieczorem na oczyszczonej twarzy. Dzięki swojej gęstości chroni skórę przed przesuszeniem i długo się na niej utrzymuje. Przy pierwszym zastosowaniu – możliwe mrowienie, nie jest jednak nieprzyjemne. Jeśli kosmetyk wywołuje jakąkolwiek relacje na skórze – oznacza, że działa. Efekty widać stopniowo – każdego dnia większe rozjaśnienia, by finalnie pozbyć się całkowicie przebarwień. Największe zalety stosowania PHARMACERIS W, Acipeel 3x, serum depigmentacyjne na przebarwienia, 30ml to:
 • Poprawa ogólna kolorytu skóry, który jest wyraźnie jednolity, a cera rozświetlona i rozjaśniona;
 • Przystępna cena.

Biorąc pod uwagę powyższe – warto zastosować PHARMACERIS W, Acipeel 3x, serum depigmentacyjne na przebarwienia, 30ml. Pomoże nie tylko na problemy z cerą, ale również wpłynie na wewnętrzny spokój.

Przy walce z przebarwieniami warto suplementować dobrej jakości kolagen morski:

Kolagen morski, kolagen naturalny, kolagen rybi – jaki wybrać?

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 3 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *