Gorące wyprzedaże – jakich okazji szukać na poświątecznych przecenach?

gorące wyprzedaże
5
(2)

Choć świąteczną zakupową gorączkę mamy już za sobą, możemy jeszcze skorzystać z atrakcyjnych zimowych promocji. Wyjątkowymi zimowymi wyprzedażami kuszą nie tylko większe miasta w Polsce, ale aglomeracje w całej Europie. Które produkty szczególnie warto kupić w tym okresie?

Odzież zimowa kilkadziesiąt procent taniej!

30, 40, 50 a nawet 70 i 80% – nawet tyle osiągają obniżki cen odzieży z kolekcji jesień/zima. Jak widać, w tym okresie naprawdę warto zainwestować w odświeżenie garderoby. To doskonały czas na zakup ciepłych zimowych butów i zimowej kurtki. Zapłacimy za nie znacznie mniej niż przed świętami, a jeszcze w tym sezonie skorzystamy z nich wiele razy. Być może największe mrozy dopiero przed nami…

Ciepłe buty i kurtka to dopiero połowa sukcesu. Dobrym pomysłem jest stworzeniem listy wszystkich niezbędnych rzeczy, która pomoże nam wybrać takie ubrania, które rzeczywiście są nam potrzebne. Spontaniczne zakupy mogą bowiem przynieść chwilową radość i euforię, ale w dłuższej perspektywie czasu prawdopodobnie okażą się nie do końca praktyczne. Niemniej jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić chociaż jedną niezaplanowaną rzecz, która po prostu nas oczarowała.

Wielkie zimowe wyprzedaże zaczynają się tuż po świętach i trwają mniej więcej do końca lutego. Lepiej nie czekać jednak z zakupami do ostatniej chwili, ponieważ na koniec wyprzedaży artykuły będą już mocno przebrane i możemy mieć problem ze znalezieniem poszukiwanego rozmiaru, bądź fasonu.

Sprzęt rtv i agd w okazyjnych cenach

Po świętach Bożego Narodzenia topnieją również ceny sprzętów rtv i agd. Takie sprzęty najlepiej kupować w okolicach lutego, gdyż to właśnie wtedy sklepy mają najbardziej atrakcyjne oferty. Za telewizor, który jeszcze w grudniu kosztował ok. 1800 zł, w lutym prawdopodobnie zapłacimy ok. 1600 zł. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na oferty typu cashback, np. z cashbackiem letyshops zgarniemy nawet kilkadziesiąt procent wartości zamówienia z powrotem w formie pieniędzy przelanych na nasze konto bankowe.

Telefony i laptopy na każdą kieszeń

Po świętach swoje półki z towarem opróżniają również sklepy ze sprzętem komputerowym. Jeśli Twoja druga połowa, bądź dorastająca pociecha, marzy o modnym notebooku lub wszechstronnym smartphonie, styczeń i luty będą dobrymi miesiącami na zakup takich prezentów. Skorzystaj z tej okazji również i Ty – praca na dobrym laptopie jest znacznie szybsza i prostsza. Wielozadaniowy smartphone sprawia zaś, że wiele czynności można wykonać bez otwierania komputera.

Nie omiń gorących wyprzedaży

Poświąteczne wyprzedaże to dobra okazja na zakup wielu rzeczy, które w normalnych okolicznościach stanowią dość duży wydatek. Niestety organizacja świąt i zakup prezentów zazwyczaj negatywnie odbijają się na kondycji portfela. Wielu Polakom trudno wygospodarować większe oszczędności, które można by przeznaczyć na poświąteczne wyprzedaże.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *