Strzelce znak zodiaku

Strzelce znak zodiaku
4.9
(199)

Strzelce znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Strzelce znak zodiaku data

Obchodzi urodziny od 22 listopada a 21 grudnia.

Strzelce znak zodiaku żywioł

Strzelce należą do żywiołu ognia – i to mówi samo za siebie! Żywioł wpływa na ich emocjonalność, impulsywność i ciągłą potrzebę ruchu. Sprawia też, że Strzelce są zmienne i stale potrzebują nowych wyzwań i doznań. Znaki ogniste: duch, inspiracja, energia, instynkt, komunikatywność, aktywność.

Strzelce znak zodiaku charakter

Strzelce obchodzą urodziny między 22 listopada a 21 grudnia. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku to wulkany energii i pozytywnego nastawienia do życia. Nienawidzą siedzieć w miejscu, dlatego często próbują nowych aktywności. Strzelce idą przez życie z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy, a ich motto to: „Jeśli nie mam na coś wpływu, to nie będę się tym martwić”. Ta spontaniczność łączy się z emocjonalnością i pewną impulsywnością Strzelców – zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich.

Strzelce znak zodiaku życie towarzyskie

Strzelce są pogodne i mają poczucie humoru – są też lojalnymi przyjaciółmi, dlatego nie narzekają na brak powodzenia. Ludzie do nich lgną, więc Strzelce są niezwykle towarzyskimi osobami. Są też bardzo pomocne, przez co bardzo szybko zyskują sympatię innych. Strzelce uchodzą za osoby, które trudno usidlić. Jeśli jednak się to uda, są wspaniałymi partnerkami, a w ich towarzystwie słowo „nuda” po prostu nie istnieje. Są też bardzo szczere i mówią prosto z mostu. Nie ma tu miejsca na domysły!

Strzelce znak zodiaku zapach

Strzelce szukają wolności, powinny postawić na aromaty orientalne takie jak kardamon, goździki, mango, ananas, cedr, paczula, szafran i pieprz. Pasujące zapachy: lawenda, pomarańcza, czekolada. Znaki z grupy ognia mogą śmiało otulać się różnymi zapachami. Jesienno-zimową porą – zapachy orientalne – intrygujące, ciepłe i ciężkie kompozycje, w których wyczuwa się pikantne przyprawy, zmysłowe dodatki i kwiaty o intensywnej woni. Wiosna i lato – perfumy z rodziny gourmand, czyli o aromacie słodkich wypieków – z nutą wanilii na czele. Składniki perfum, które pasują do Strzelca np.:

  • wanilia,
  • pieprz, szafran,
  • kadzidło,
  • nuty skórzane i alkoholowe (np. whisky, rum),
  • bób Tonka,
  • jaśmin,
  • cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa,
  • praliny, czekolada.

Strzelce znak zodiaku kolory

Kolorem idealnie pasującym do tego znaku może się okazać czerwony, z racji temperamentu i pasji, z jaką podchodzi do wszystkiego, czerwony go nakręca, dobrze nastraja, dodaje energii i wzmacnia siły witalne. Dodatkowo Strzelec to znak ognia, więc czerwony zdaje się być kolorem pasującym do natury Strzelca. Drugim kolorem jaki można dopasować do tego znaku jest kolor biały. Biały to czystość, prawda, uczciwość i honor. Taki jest Strzelec, do uczciwości przywiązuje wielką wagę, a więc w bieli czuje się dobrze.

Strzelce znak zodiaku kamienie

AMETYST – Pomaga odnaleźć sens życia oraz zaufać własnym siłom. Dzięki ametystowi łatwiej znajduje własne miejsce w życiu.
AWENTURYN – Jego zielona odmiana daje spokój i siłę, pozwalając poznać duchowe siły rządzące przyrodą i światem.
SODALIT – Dzięki sodalitowi przykłada większą wagę do umysłowego poznania. Sodalit wspiera w zaangażowaniu na rzecz potrzeb i praw przyrody.
CHRYZOKOLA – Pomaga nie ulegać wpływom innych osób podczas wyrażania swych myśli. Korzystnie wpływa na pomyślną realizację założonych celów.
SZAFIR – Pomaga nadać głębię stawianym sobie celom, odciągając go od powierzchowności. Szafir sprzyja medytacji.
TOPAZ – Jego błękitna odmiana wnosi większy porządek. Topaz otwiera na wewnętrzną inspirację, pogłębia jego szczerość w stosunkach z innymi ludźmi.
CHALCEDON – Dzięki chalcedonowi staje się bardziej opanowany i bardziej czuły na własne wnętrze jako źródło inspiracji. Chalcedon uczy jasnego i klarownego sposobu wyrażania swych myśli.
OBSYDIAN – Korzystnie wpływa na proces odnajdywania wiedzy w sobie samym.
LAPIS LAZULI – Czyni bardziej ufnym w swoją intuicję i wewnętrzny głos. Pomaga przenosić oraz stosować jego spostrzeżenia i przemyślenia w życiu codziennym.
OPAL – Otwiera rozum i serce na świat. Korzystnie wpływa na rozwój wewnętrzny, ujawniając i aktywując w nim nowe, zamknięte dotąd obszary.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.9 / 5. Vote count: 199

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *