bliźnięta znak zodiaku

bliźnięta znak zodiaku
0
(0)

bliźnięta znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

bliźnięta znak zodiaku data

Waga obchodzi urodziny od 21 maja do 20 czerwca.

bliźnięta znak zodiaku żywioł

Żywiołem Bliźniąt jest powietrze i dzięki tej energii Bliźnięta cenią sobie wolność oraz dynamikę. Nie boją się zmian, a nieraz wręcz do nich dążą. Bliźnięta nie boją się być tez w centrum uwagi, więc dobrze czują się w mocnych kolorach – na przykład w odcieniach żółtego. Ich pasją często są podróże, które spełniają ich potrzebę bycia w ciągłym ruchu. Znaki powietrzne: umysł, intelekt, pomysłowość, niezależność, humanitarność, idee.

bliźnięta znak zodiaku charakter

Bliźnięta obchodzą urodziny od 21 maja do 20 czerwca – i tak jak przyroda na wiosnę, Bliźnięta wtedy kwitną! Ale to nie znaczy, że wiosna jest ich ulubioną porą roku. Osoby spod tego znaku zodiaku nie lubią rutyny i kochają, kiedy dookoła nich dużo się dzieje. Bliźnięta są też bardzo elastyczne i potrafią szybko przystosować się do nowych warunków – przy czym są bardzo asertywne i wiedzą, jak postawić na swoim. W życiu nie trzymają się schematów i podążają własną ścieżką, uwielbiają ruch i są energiczne. Te osoby przyciągają do siebie innych optymizmem, poczuciem humoru i otwartością!

bliźnięta znak zodiaku życie towarzyskie

Bliźnięta to te osoby w naszym otoczeniu, które mają milion pytań na sekundę i są najbardziej towarzyskie. Ludzie uwielbiają z nimi rozmawiać, bo Bliźnięta są świetnymi słuchaczami i mają ciekawe spostrzeżenia niemal na każdy temat. Dzięki otwartości potrafią złapać kontakt z zupełnie różnymi charakterami i osobowościami, co przydaje im się nie tylko w życiu prywatnym, ale i w pracy.

bliźnięta znak zodiaku zapach

Bliźniętom pasują zapachy jaśminu, orchidei, ylang-ylang, paczuli, soli morskiej oraz czerwonego pieprzu – te nuty podkreślą ich inteligencję, nieoczywistość oraz pomysłowość. Pasujące zapachy: jaśmin i drzewo sandałowe, zielona herbata. Znaki powietrza lubią zapachy nieprzeciętne. Idealnymi kategoriami są dla nich perfumy świeże, kwiatowe, owocowe, a także aldehydowe. Znaki te powinny sięgać po perfumy lekkie, rześkie i eteryczne. Polecane składniki to np.:

  • zielone jabłko,
  • grejpfrut,
  • zielona herbata,
  • bazylia,
  • mięta,
  • cytryna, bergamotka, mandarynka,
  • aldehydy.

bliźnięta znak zodiaku kolory

Bliźnięta to znak powietrza i intelektu. Rządzi nimi Merkury, który nie lubi nudy i ceni sobie życie wesołe i pełne niespodzianek, a z racji tego, że Bliźnięta mają bystry umysł i uwielbiają żywe dyskusje to kolorem idealnie do nich pasującym jest kolor żółty. Żółty kojarzy się z radością, wesołym i beztroskim podejściem do życia i takie właśnie są Bliźnięta. Przedstawiciele znaku Bliźniąt mają poczucie humoru i optymistycznie podchodzą do wszelkich porażek, taki właśnie jest kolor żółty.

bliźnięta znak zodiaku kamienie

KARNEOL – Jego jaśniejsza odmiana stabilizuje życie Bliźniaka. Sprawia, że twardo stąpają po Ziemi i realizują wytyczone cele bez zbędnego rozpraszania energii.
TYGRYSIE OKO – Motywuje do spojrzenia w głąb swojej duszy i znalezienia tam prawdziwego spełnienia. Sprzyja umysłowej elastyczności, czym otwiera całkiem nowe horyzonty intelektualnego poznania.
BURSZTYN – Daje ciepło i dobre samopoczucie oraz pomaga pozbyć się nerwowości i lęków. Dzięki bursztynowi łatwiej się relaksują i wychodzą życiu naprzeciw. Sprzyja realizacji ukrytych marzeń i pragnień.
CYTRYN – Pomaga radzić sobie z problemami emocjonalnymi. Rozwija umiejętność uczenia się na własnych błędach pozwalając wyciągać konstruktywne wnioski z własnych porażek. Sprzyja rozwojowi intelektualnemu.
TOPAZ – Złoty topaz daje siłę pozwalając odnaleźć własne wnętrze. Potęguje czułość serca, miłość i radość życia. Daje mądrość i zwiększa intelekt co pozwala Bliźniętom na zrozumienie świata, który je otacza i zjawisk w nim zachodzących.
CHALCEDON – Błękitnobiała odmiana chalcedonu wpływa na umiejętność opanowania się, pomagając wsłuchać się w wewnętrzny głos i czerpać z niego inspirację. Dzięki chalcedonowi nabierają umiejętności przekazywania wiedzy w sposób jasny i klarowny.
AKWAMARYN – Pomaga otworzyć się na wewnętrzną wiedzę. Rozjaśnia i oczyszcza rozum i duszę, wydobywając z nich miłość i prawdę.
KRYSZTAŁ GÓRSKI – Kamień ten usuwa stopniowo blokad umysłu i duszy. Jest źródłem poznania pozwalającym zgłębiać wiedzę i przekazywać ją dalej.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *