Znaki zodiaku wodnik

Znaki zodiaku wodnik
4.9
(167)

Znaki zodiaku wodnik charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Znaki zodiaku wodnik data

Obchodzi urodziny od 21 stycznia do 18 lutego.

Znaki zodiaku wodnik żywioł

Żywiołem Wodnika jest powietrze, przez co osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku wyjątkowo cenią wolność i wyjątkowo źle znoszą wszelkiego rodzaju ograniczenia. Żywioł reguluje też ich nieprzewidywalność i ponadprzeciętną inteligencję. Znaki powietrzne: umysł, intelekt, pomysłowość, niezależność, humanitarność, idee.

Znaki zodiaku wodnik charakter

Zodiakalne Wodniki to indywidualiści, którzy zawsze kroczą własnymi ścieżkami. To wolne duchy, którym nie łatwo jest się podporządkować. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są też temperamentne, co sprawia, że gdy poczują jakąś ideę, oddają jej się bez reszty. Jednymi z kluczowych wartości dla Wodników jest wolność i niezależność, a co za tym idzie, mają dosyć buntowniczą naturę. Przyjaciele cenią w nich lojalność i słowność – wiadome jest, że gdy Wodnik coś obieca, wywiążę się z danego słowa. Mają też realistyczne spojrzenie na świat, ale równie często zdarza im się być zbyt krytycznym. Oraz… upartym!

Znaki zodiaku wodnik życie towarzyskie

Wodniki nie mają problemów z nawiązywaniem znajomości i słyną z tego, że potrafią dogadać się z niemal z każdym. Jednak w głębi duszy w kontaktach z innymi są dosyć wycofane, przez co wiele osób, w pierwszym kontakcie, może odnieść o nich mylne wrażenie. Wodniki są bardzo szczere i honorowe, przez co wiele osób je podziwia.

Znaki zodiaku wodnik zapach

Ekscentryczną naturę wodników podkreślą nieoczywiste nuty – jaśmin, gałka muszkatołowa, olibanum, mięta, paczula, fiołek, nuty leśne. Pasujące zapachy: magnolia, trawa orientu, bazylia.. Znaki powietrza lubią zapachy nieprzeciętne. Idealnymi kategoriami są dla nich perfumy świeże, kwiatowe, owocowe, a także aldehydowe. Znaki te powinny sięgać po perfumy lekkie, rześkie i eteryczne. Polecane składniki to np.:

  • zielone jabłko,
  • grejpfrut,
  • zielona herbata,
  • bazylia,
  • mięta,
  • cytryna, bergamotka, mandarynka,
  • aldehydy.

Znaki zodiaku wodnik kolory

Ten znak to znak powietrza i przede wszystkim intelektu. Kolorem umysłu i intelektu jest fioletowy i ten właśnie kolor współgra z duszą Wodnika. Każdy Wodnik kocha swoją niezależność i wolność, każdy Wodnik ma skłonność do filozofowania i teoretycznego podchodzenia do pewnych spraw. Wodnik lubi mieć dużo swobody i działania według własnych zasad i na swoich warunkach, jest to najbardziej niezależny znak z całego zodiaku. Kolor fioletowy odwzorowuje temperament i charakter Wodnika.

Znaki zodiaku wodnik kamienie

TURKUS – Napełnia natchnieniem, spokojem i siłą do urzeczywistniania postawionych celów. Stanowi ochronę przed niekorzystnymi wpływami ze strony innych.
CHRYZOKOLA – Pomaga zachować wewnętrzną niezależność równocześnie dając natchnienie do wypełniania codziennych obowiązków. Wzmacnia zdolność empatii oraz harmonijnego współżycia z innymi. Dzięki chryzokoli potrafi czerpać siły i spokój z przyrody.
OPAL – Otwiera na świat, pozwalając cieszyć mu się z życia i własnych doświadczeń.
TOPAZ – Jego błękitna odmiana pomaga otworzyć się na świat i innych ludzi. Dzięki błękitnemu topazowi jest lepiej w stanie poradzić sobie z własnymi emocjami.
AKWAMARYN – Nadaje większe poczucie nieograniczoności i wolności oraz umiłowanie w odnajdywaniu prawdy i miłości. Pomaga zrozumieć swoje „Ja”. Akwamaryn przekazuje umiejętność swobodnego wyrażania się.
FLUORYT – Jego jasnobłękitna odmiana rozwija zdolność intuicyjnego myślenia i działania.
SZAFIR – Jego jasnobłękitna odmiana uczy nadawać rangę pierwszeństwa określonym ideom, zamierzeniom i zadaniom. Bezpośrednio pomaga znaleźć cel i drogę do niego.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.9 / 5. Vote count: 167

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *