Ryby znak zodiaku

Ryby znak zodiaku
4.9
(231)

Ryby znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Ryby znak zodiaku data

Obchodzi urodziny od 19 lutego do 20 marca.

Ryby znak zodiaku żywioł

Ryby należą do żywioły wody, przez co mają duże umiejętności dopasowywania się do warunków i okoliczności. Są osobami niezwykle elastycznymi i o „otwartych” umysłach. Żywioł Ryb wpływa na ich wysoko rozwiniętą sferę emocjonalną, opiekuńczość i wrażliwość. Znaki wodne: emocjonalność, wyobraźnia, opiekuńczość, introwertyzm, empatia.

Ryby znak zodiaku charakter

O Rybach mówi się, że „zawsze płyną pod prąd”. Osoby te mają swoje zdanie i nie boją się go wyrażać, ani tym bardziej bronić. Choć Ryby mogą być dosyć uparte, to jeśli tylko chcą, nie mają żadnych problemów z pójściem na kompromis czy ustępstwami. Niektórzy uważają, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku to dusze artystyczne, jednak obalamy ten mit – Ryby są też świetnymi umysłami ścisłymi. Ich wspólną cechą jest natomiast wysoko rozwinięty zmysł przywódczy i doskonałe umiejętności organizacyjne. Ryby sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba podjąć kluczowe decyzje i… wziąć za nie odpowiedzialność. Ryby są empatyczne i wrażliwe, ale są realistami. Zawsze starają się ocenić sytuację chłodnym okiem i mimo że są temperamentne, nie podejmują decyzji pod wpływem emocji.

Ryby znak zodiaku życie towarzyskie

Ryby są lubiane w towarzystwie – wszystko za sprawą ich otwartości i umiejętności słuchania innych. Ryby angażują się w rozmowę z drugą osobą, a rozwinięta intuicja pozwala im udzielać cennych rad. Osoby urodzone pod tym znakiem są wrażliwe na los innych ludzi, przez co budzą sympatię i zaufanie innych.

Ryby znak zodiaku zapach

Marzycielskie ryby świetnie będą się czuły w woniach orientalnych przypraw, białych kwiatów, pomarańczy, wanilli i mchu dębowego. Pasujące zapachy:  bawełna i kwiat lotosu, bergamotka i jedwab. Dla znaków wodnych wymarzone są oczywiście perfumy wodne, czyli orzeźwiające, świeże niczym bryza morska zapachy przynoszące chłodzące doznania. Skorpiony nie stronią też od kwiatowych nut – te muszą być subtelne i romantyczne. Ulubione składniki perfum to m.in:

  • lilia wodna,
  • białe piżmo,
  • bursztyn,
  • nuty morskie
  • kwiat lotosu,
  • róża,
  • bez,
  • magnolia.

Ryby znak zodiaku kolory

Ryby to znak wody i silnie ciągnie je do wszelkich odcieni niebieskiego. Kochają błękit i turkus, a także granat. Ryby to emocje, wrażliwość, pasje, ale także „lanie wody”, błądzenie w morskich głębinach, pływanie w różnych kierunkach. Ryby żyją w swoim świecie marzeń, snują nierealne wizje, przeczuwają fakty i dobrze czują się ze swoimi myślami i wiodąc spokojne życie, które i tak pełne jest emocji i miłosnych wzruszeń. Kolorem oddającym stan duszy Ryb jest błękit.

Ryby znak zodiaku kamienie

TURKUS – Chroni przed niekorzystnymi i niepożądanymi wpływami. Dzięki Turkusowi lepiej orientuje się w życiu powszednim.
KORAL – Nadaje większą stałość oraz zdolność bezkonfliktowego płynięcia z prądem życia.
OPAL – Uczy korzystać z własnych doświadczeń, nawet tych przykrych.
JADEIT – Wspiera i pogłębia skromność, zdolność empatii oraz łagodny charakter. Daje harmonię i opanowanie.
AKWAMARYN – Otwiera na miłość i prawdę. Daje natchnienie, by wyrażały się w sposób jasny i twórczy.
FLUORYT – Jego fioletowa odmiana rozwija zdolność intuicyjnego działania oraz przeczuwania określonych sytuacji.
SZAFIR – Jego błękitna odmiana pomaga zawierzyć samemu sobie w poszukiwaniu własnej drogi. Błękitny szafir pomaga rozróżnić iluzje od wartościowych celów.
KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY – Wzmacnia wrażliwość i zdolność współczucia innym. Harmonizująco wpływa na życie uczuciowe, harmonizując sprzeczne czasem uczucia oraz pozwalając czerpać z nich wewnętrzne siły.
AMETYST – Przekazuje większą ufność w stosunkach międzyludzkich, doskonale współbrzmi z energią RYb.
KUNZYT – Pomaga cieszyć się z wszelkiej doświadczanej miłości. Nadaje kierunek działaniom w drodze do realizacji ich celów.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.9 / 5. Vote count: 231

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *