Wężownik znak zodiaku

Wężownik znak zodiaku
5
(2)

Wężownik znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Wężownik znak zodiaku data

Obchodzi urodziny od 29 listopada do 17 grudnia.

Koło zodiaku po włączeniu Wężownika jako trzynastego znaku:

Koziorożec: 20.01-16.02

Wodnik: 17.02-11.03

Ryby: 11.03-18.04

Baran: 19.04-13.05

Byk: 14.05-21.06

Bliźniaki: 21.06-20.07

Rak: 21.07-10.08

Lew: 10.08-16.09

Panna: 17.09-30.10

Waga: 30.10-23.11

Skorpion: 24.11-29.11

Wężownik: 29.11-17.12

Strzelec: 18.12-20.01

Wężownik znak zodiaku żywioł

Znaki ogniste: duch, inspiracja, energia, instynkt, komunikatywność, aktywność.

Wężownik znak zodiaku charakter i życie towarzyskie

Wężownikiem może być dotychczasowy Skorpion lub Strzelec. Ten znak zodiaku reprezentuje jedność. Jest porywczy, magnetyczny oraz bardzo impulsywny. Kocha ekstrawagancję, przygodę i namiętne romanse. Nie śpieszy mu się, by założyć rodzinę. Przyciąga do siebie szczęśliwe zwroty akcji. Wychodzi cało z każdej sytuacji. Bywa również niezwykle zazdrosny, temperamentny oraz żądny władzy. Nacechowany głęboką wrażliwością, często samotnie kroczy przez świat. Czuje się nierozumiany przez innych. Żyje tak, jakby był z innej epoki. To stara dusza uwięziona w młodym ciele. Zawsze podąża własnymi ścieżkami. Nie boi się podejmować ryzyka. Stawia na nieustanny rozwój. Posiada wrodzone zdolności artystyczne. Szybko odkrywa, jakiej pracy się poświęcić. Według starożytnych mitów jest urodzonym uzdrowicielem, który zszedł na ziemię, aby leczyć ludzi z chorób psychicznych, przemocy czy agresji. Niczym posłaniec światła i nadziei. Wierzono, że we wczesnym wieku młodzieńczym Wężownik pokrywa się symboliczną łuską, która ochrania go przed „jadem” innych stworzeń. Odporny na kąśliwe uwagi, ma szansę spełnić wszystkie swoje marzenia. O ile przezwycięży swój wewnętrzny mrok.

Wężownik znak zodiaku zapach

Znaki z grupy ognia mogą śmiało otulać się różnymi zapachami. Jesienno-zimową porą – zapachy orientalne – intrygujące, ciepłe i ciężkie kompozycje, w których wyczuwa się pikantne przyprawy, zmysłowe dodatki i kwiaty o intensywnej woni. Wiosna i lato – perfumy z rodziny gourmand, czyli o aromacie słodkich wypieków – z nutą wanilii na czele. Składniki perfum, które pasują do Barana to np.:

  • wanilia,
  • pieprz, szafran,
  • kadzidło,
  • nuty skórzane i alkoholowe (np. whisky, rum),
  • bób Tonka,
  • jaśmin,
  • cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa,
  • praliny, czekolada.

Wężownik znak zodiaku kolory

Kolor – fioletowy

Wężownik znak zodiaku kamienie

Szafir . Od czasów starożytnych szafir uważany jest za kamień mędrców. Minerał ten sprawi, że osoba będzie bardziej powściągliwa, nauczy Cię kontrolować szalejące w niej emocje, pomoże oderwać się od nich przy podejmowaniu ważnych decyzji. Inną z jego potężnych właściwości jest zdolność do usuwania niepokoju, obsesji i lęków z Wężownika. W dawnych czasach talizmany z szafirami wręczano ludziom cierpiącym na koszmary senne i bezsenność.

Turkus. Ten cenny minerał sprawi, że osoba stanie się pełnoprawnym właścicielem własnego życia. Innymi słowy, pomoże Ci uniknąć wypadków i podjąć właściwe decyzje. Ponadto turkus to talizman ułatwiający osiąganie celów. To kamień przedsiębiorców i liderów, pomoże ci szybko wspiąć się po szczeblach kariery i skonsolidować twoją obecną pozycję i status w społeczeństwie.

Cewka. W dawnych czasach kamień ten nazywano serpentynami. Wierzono, że zapewnia swojemu panu niezawodną ochronę przed intrygami nieszczęśników, próbami zakłócenia równowagi energetycznej, chroni go przed przekleństwami, obrażeniami i złym okiem. Ponadto serpentyna pomaga człowiekowi uniknąć złej zagłady. Za pomocą amuletu z tym minerałem Wężownik może zmienić swoje życie bez żadnych konsekwencji.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *