Znak zodiaku Waga

znak zodiaku waga
4.9
(265)

Znak zodiaku waga charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Znak zodiaku waga data

Waga obchodzi urodziny od 23 września do 22 października.

Znak zodiaku waga żywioł

Żywiołem zodiakalnej Wagi jest powietrze – osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku ciągle są w ruchu i wciąż poszukują swojej drogi oraz nowych rozwiązań. Wagi nie znoszą rutyny – dlatego ich życie jest pełne zmian, pomysłów i spontaniczności. Znaki powietrzne: umysł, intelekt, pomysłowość, niezależność, humanitarność, idee.

Znak zodiaku waga charakter

Osoby spod tego znaku są emocjonalne i inteligentne, a co się z tym wiąże – mają niepohamowaną chęć zdobywania wiedzy i uwielbiają anegdotki! Dzięki temu nigdy nie brakuje im tematów do rozmów i łatwo nawiązują kontakty. Są postrzegane jako dusze towarzystwa i można powiedzieć, że są mistrzami small talku. Wagi wyróżnia wysoko rozwinięta kultura i charyzma. Osoby spod tego znaku są taktowne i zawsze wiedzą, jak powinny się zachować!

Znak zodiaku waga życie towarzyskie

Wagi unikają konfliktów i mają pozytywne podejście do życia, co działa na innych ludzi jak magnes. W ich życiu najważniejsze są harmonia i spokój – także w relacjach z innymi. Osoby urodzone pod tym znakiem nie lubią ryzyka i są empatyczne, dzięki czemu są oddanymi przyjaciółkami i troskliwymi partnerkami.

Znak zodiaku waga zapach

Wagi – zmysłowe, z potrzebą harmonii – dla was najlepiej skomponują się nuty czekolady, pomarańczy, szafranu, paczuli, maliny, róży. Pasujące zapachy: biała herbata, akacja, mandarynka. Znaki powietrza lubią zapachy nieprzeciętne. Idealnymi kategoriami są dla nich perfumy świeże, kwiatowe, owocowe, a także aldehydowe. Znaki te powinny sięgać po perfumy lekkie, rześkie i eteryczne. Polecane składniki to np.:

  • zielone jabłko,
  • grejpfrut,
  • zielona herbata,
  • bazylia,
  • mięta,
  • cytryna, bergamotka, mandarynka,
  • aldehydy.

Znak zodiaku waga kolory

Waga uwielbia wyglądać dobrze i gustownie oraz ładnie, uroczo, czyli przyjemnie dla oczu. Ten znak dobrze czuje się w odcieniach pudrowych, delikatnych i słodkich, np. różowy i turkusowy. Kolory te współgrają z miłą i przyjemną aparycją tego znaku.

Znak zodiaku waga kamienie

SZAFIR – Wspiera w odnalezieniu i zrozumieniu siebie, przekazuje umiłowanie prawdy i spokój duszy, a uczy przywiązania i wierności.
CHRYZOKOLA – Pomaga osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój. Uczy czerpać radość z piękna Wszechświata oraz żyć w równowadze z przyrodą.
JASPIS – Uczy wytrwałości oraz pomaga w osiąganiu postawionych celów. Wspiera w angażowaniu się w działania na rzecz innych.
KWARC RÓŻOWY – Pomaga odkryć wewnętrzną harmonię oraz przekazywać ją na zewnątrz. Pozwala pozbyć się emocjonalnych problemów oraz uczy czerpać radość z życia. Kwarc różowy wspiera zdolności twórcze.
AKWAMARYN – Pomaga odnaleźć życiową drogę, uczy korzystać i zawierzać własnej intuicji.
TURMALIN – Jego różowa odmiana wpływa na sprawy serca, nadając miłości większą siłę.
JADEIT – Uczy czerpać radość i spokój z piękna przyrody oraz pomaga w osiąganiu celów. Jadeit uczy także sprawiedliwości wobec innych oraz nadaje głębię związkom uczuciowym.
KUNZYT – Pomaga czerpać radość z miłości oraz usuwa wszelkie przeszkody na drodze do realizacji tej miłości.
KORAL – Jego różowa odmiana nadaje stałość w życiu uczuciowym. Dzięki różowemu koralowi w umiejętny sposób radzi sobie z problemami emocjonalnymi.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.9 / 5. Vote count: 265

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *