Vianek tonik wcierka – moje wrażenia

vianek tonik wcierka
4.7
(178)

Vianek tonik wcierka – hit czy kit?

Vianek to popularny tonik do pielęgnacji skóry głowy, który wykazuje się naturalnością oraz wysoką skutecznością działania. Wcierka jest łatwa w używaniu, a do tego odpowiada za poprawne funkcjonowanie gruczołów łojowych. Skóra głowy jest odpowiednio chroniona i oczyszczona. Poza tym dba się o to, aby nie była za bardzo przesuszona i nie pojawiały się na niej groźne podrażnienia. Tonik ma wielorakie zastosowanie, gdyż można z niego korzystać również w przypadku porostu włosów i zapobiegania ich przetłuszczaniu.

Vianek tonik wcierka – podstawowe składniki wcierki oraz ich działanie

Vianek to produkt składający się z naturalnych składników, które są bardzo starannie dobierane przez grono specjalistów. We wcierce znajdzie się takie składniki, jak:

  • ekstrakt z pokrzywy,
  • ekstrakt z łopianu,
  • ekstrakt z szałwii,
  • ekstrakt z brzozy,
  • ekstrakt ze skrzypu.

Zastosowane składniki gwarantują skórze głowy odpowiednie nawilżenie i odżywianie. Poza tym są bogate w składniki mineralne. Mowa o cynku, miedzi oraz krzemie. W toniku użytkownicy znajdą również wiele cennych witamin. Tym samym nie będzie żadnych trudności ze wzmocnieniem cebulek włosów oraz przyspieszeniem ich porostu. To odpowiednia kuracja pielęgnacyjna, chociaż sprawdzi się również w przypadku tych osób, które chcą mieć bujną i piękną fryzurę. Vianek to preparat o działaniu odświeżającym, wzmacniającym i pobudzającym. Nic dziwnego, że sięga po niego obecnie tak szeroka grupa pacjentów. Włosy stają się w ten sposób dużo bardziej odporne na uszkodzenia.

Vianek tonik wcierka – jak stosować preparat do pielęgnacji włosów?

Stosowanie preparatu do pielęgnacji włosów Vianek jest banalnie proste. Należy robić to codziennie, najlepiej przez 2-3 minuty wcierając produkt głęboko w skórę głowy. Oczywiście warto przy tym pamiętać o delikatnych i pewnych ruchach. W razie potrzeby o pomoc można poprosić kogoś z lokatorów lub bliskiej rodziny. Tonik nie powinien być spłukiwany. Z racji tego warto nakładać go na głowę tuż przed zaśnięciem. Kuracja powinna potrwać minimum przez 4 tygodnie. Dzięki temu osiągnie się w pełni satysfakcjonujące efekty.

Sięgnięcie po wskazany środek sprawia, że włosy mają mniejszą tendencję do pojawiania się łupieżu, nie są łamliwe, a poza tym skóra głowy jest chroniona przed licznymi podrażnieniami i nieprzyjemnościami. Włosy z pewnością staną się mocniejsze oraz grubsze. Problemy z nimi odejdą w zapomnienie.

Vianek tonik wcierka – dla kogo jest przeznaczony?

Produkt Vianek przeznaczony jest dla bardzo szerokiej grupy odbiorców. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgały po niego te osoby, które mają kłopoty z:

  • wypadającymi włosami,
  • przetłuszczającymi się włosami,
  • podrażnieniami skóry głowy,
  • łamliwymi włosami.

Z wszystkimi przeszkodami można sobie bardzo łatwo poradzić. Wystarczy zdecydować się na zastosowanie skutecznej kuracji odżywiającej. Wcierka skutecznie redukuje swędzenie skóry głowy, a poza tym stanowi doskonałą ochronę przed efektem suchości oraz łuszczeniem się skóry.

Wypróbowanie tej kuracji to gwarancja zapobiegania wypadania pasm. Preparat dedykowany jest dla osób z wrażliwą skórą głowy. Jak widać jest niezwykle uniwersalny i dostępny w dobrej cenie. Skóra głowy odzyska dawną równowagę. Poza tym zadba się o normalizację wydzielania sebum. Użytkownicy docenią naturalny skład toniku, jego szybkie działanie oraz obecność wielu cennych witamin i składników odżywczych. Środek do pielęgnacji skóry głowy może być stosowany przez całą rodzinę, więc warto zdecydować się na jego zakupienie i umieszczenie go we własnej łazience.

Podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 2 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 1 sztuka
CZY KUPIE PONOWNIE? Nie wiem.
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? Można.
CENA:  ok. 20zł
POJEMNOŚĆ: 150ml
WYDAJNOŚĆ: niezła

Sprawdź wpis o keto czekoladzie ze składnikami na włosy:

Keto czekolada na włosy – kup na sklepie >>

Czekolada na włosy – podstawowe informacje, działanie, składniki

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 178

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *