Slimbel – hit czy kit?

slimbel
3.5
(25)

Slimbel – strata kasy?

Slimbel Reductor reprezentuje kategorię, kosmeceutyków, czyli kosmetyków leczniczych. Preparat ten nadaje się do każdego typu skóry i ukierunkowany jest na usunięcie nadmiaru wody magazynowanej przez ludzki organizm. Cel ten zostaje osiągnięty przez stymulację drenażu limfatycznego. Innym rezultatem działania tego specyfiku jest także redukcja tkanki tłuszczowej. Proces ten jest widoczny zwłaszcza w okolicach brzucha oraz ud. Sprawia to, że Slimbel Reductor jest szczególnie rekomendowany osobom, dla których priorytetem jest walka ze zbędnymi kilogramami. Drugą grupą docelową kosmetyku są panie zmagające się z cellulitem. Warto pamiętać o tym, aby Slimbel Reductor aplikować w nocy. Wtedy bowiem nasz organizm ma najwięcej energii, aby angażować się w zachodzące w skórze procesy regeneracyjne.

Slimbel Reductor — opis poszczególnych składników aktywnych

Pierwszą grupą komponentów prezentowanego preparatu są algi, ekstrakt z glonów Gelidium cartilagineum i Pelvetia caniculata oraz solanka morska. Przyczyniają się one do poprawy elastyczności cery. Ponadto, wykazują one także działanie kojące i tonizujące. To własne dzięki nim Slimbel Reductor jest pomocny w eliminowaniu nadmiaru płynów. Co więcej, algi oraz solanka spowalniają procesy starzenia się skóry. Jest to zasługą naturalnych antyoksydantów, takich jak beta-karoten, witaminy C oraz E, jak również polifenoli.

Nie sposób zapomnieć również o maśle Shea, które pozyskiwane jest z owoców drzewa Butyrospermum Sparii. Wspomniany element składowy preparatu chroni cerę przed słońcem, a także pobudza procesy naprawcze skóry. Masło Shea pozwala na wykorzystanie preparatu Slimbel podczas subtelnego masażu, który wygładza i zwiększa elastyczność skóry.

Ważnym elementem kosmetyku jest także ekstrakt ziaren Arabiki. Stymuluje on spalanie trójglicerydów, co przekłada się na większą skuteczność wspomnianych wcześniej alg.

Slimbel Reductor wykazuje również bogatą zawartość wody morskiej obfitującej w minerały oraz pierwiastki śladowe.

Slimbel Reductor — refleksje praktyczne

Krem leczniczy jest relatywnie wydajny. Można go rozprowadzić na skórze dość intuicyjnie. Zaraz po aplikacji da się odczuć swoisty chłód i nawilżenie. Czasami może być odczuwalne delikatne mrowienie. W kwestii ekonomicznej warto podkreślić, że słoiczek o pojemności 200 mililitrów wystarcza na 1 miesiąc kuracji. Po tym czasie część pań zauważa delikatne efekty. Inne natomiast pozostają rozczarowane. Być może jest to kwestia innych czynników determinujących skuteczność odchudzania. Abstrahując od tego, w sporadycznych przypadkach opisywany krem powoduje zbyt intensywne zaczerwienienie. W takim wypadku rejon skóry, na który nałożyliśmy krem, powinien zostać przemyty dużą ilością wody.

Slimbel Reductor – Przeciwskazania do stosowania

Jako kosmetyk leczniczy nie powinien być substytutem, a jedynie cennym uzupełnieniem zdrowego stylu życia, z którym utożsamiana jest między innymi starannie zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Nie wolno stosować na rany oraz oparzenia. Polecany jest osobom zdrowym.

————————————————————————–

Sprawdź oferty produktów slim:

bee.pl

nabea.pl

————————————————————————–

Sprawdź mój rytuał na cellulite:

Jak się pozbyć cellulitu – mój rytuał

Osobiście bardziej na cellulite na skórę polecam:

Guam Azzione Rapida – hit czy kit?

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 3.5 / 5. Vote count: 25

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *