Serum łopianowe – czy warto?

serum łopianowe
0
(0)

Serum łopianowe – hit czy kit?

Serum łopianowe to bardzo innowacyjny kosmetyk, który przyda się podczas procesu pielęgnacji włosów. Serum nakłada się na przemęczone, zniszczone i wysuszone włosy, tak aby je skutecznie nawilżyć, nadać im dawnego blasku, a przy okazji je zregenerować. W ten sposób staną się one odżywione i będą mogły się naturalnie rozwijać. Z racji tego użytkownicy bardzo cenią sobie działanie serum i chętnie po nie sięgają.

Serum łopianowe – skład oraz działanie

W serum łopianowym Elfa Pharm występują jedynie naturalne składniki, które w żaden sposób nie są w stanie wpłynąć niekorzystnie na ludzkie zdrowie. W składzie można znaleźć następujące składniki:

  • ekstrakt z łopianu,
  • ekstrakt uzyskiwany z owoców palmy sabalowej,
  • olejek eteryczny pozyskiwany z tymianku.

Aktywne składniki zawarte w serum działają natychmiastowo, przenikając wgłąb skóry głowy. Dzięki temu korzenie włosów są idealnie odżywione oraz regenerowane. Włosy stają się mocniejsze, nie są narażone na łamliwość. Regularne stosowanie kosmetyku do pielęgnacji włosów doprowadza do tego, iż hamuje się proces wypadania włosów. Jeśli ktoś miał z tym do tej pory spore problemy, nie będzie musiał się już tym dłużej przejmować.

Serum łopianowe – stosowanie

Odpowiednie stosowanie serum łopianowego jest kluczem do osiągnięcia kompleksowego sukcesu. Kosmetyk powinno się nakładać wyłącznie na wilgotne lub mokre włosy. Najlepiej robić to 3-4 razy w tygodniu (nie częściej). W wyjątkowych sytuacjach serum może być nakładane na suche włosy, np. wtedy, gdy nie ma się czasu na ich mycie. Produkt powinien być wmasowany w delikatny sposób, w głąb skóry głowy. Następnie należy chwilę odczekać i go nie zmywać. Po kilkunastu minutach serum należy zmyć. Kuracja powinna być realizowana minimum przez 2 miesiące, chociaż zależne jest to od indywidualnego użytkownika. Po zastosowaniu produktu można używać innych preparatów do pielęgnacji włosów, ale też suszarek, lokówek, itd.

Serum łopianowe – dla kogo jest oraz jakie są przeciwwskazania?

Warto mieć na uwadze to, że serum łopianowe nie jest dla każdego. Po ten kosmetyk należy sięgać dopiero wtedy, gdy ma się spore kłopoty z łamliwymi oraz wypadającymi włosami, które nie są jednocześnie dostatecznie nawilżone. Serum sprawdzi się wśród osób, które powoli zaczynają łysieć i nie mogą w żaden sposób zahamować tego procesu. Dzięki naturalnemu produktowi włosy przestaną wypadać, odzyskując dawną kondycję, z całą pewnością się je wzmocni. Preparat okaże się bardzo pomocny u osób, które chcą, aby fryzura stała się bardziej gęsta. Przy okazji dojdzie do pełnej odbudowy zaburzonej struktury kreatynowej. Serum jest więc niezwykle uniwersalnym specyfikiem.

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu może być uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujący się w produkcie. Kosmetyk można stosować tylko zewnętrznie, a w razie przedostania się serum do wnętrza oka, należy je bardzo dokładnie przemyć. Po produkt nie powinny sięgać dzieci, dlatego rodzice muszą uważać na to, aby dobrze go przechowywać.

Sprawdź wpis o keto czekoladzie ze składnikami na włosy:

Keto czekolada na włosy – kup na sklepie >>

Czekolada na włosy – podstawowe informacje, działanie, składniki

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *