Samoopalacz do twarzy – hit czy kit?

samoopalacz do twarzy
4.6
(111)

Samoopalacz do twarzy – jaki wybrać?

Wiele kobiet marzy o idealnie opalonej twarzy i ciele nie tylko latem, ale i przez cały rok. Czy możliwe jest osiągnięcie naturalnego efektu skóry muśniętej słońcem? Oczywiście, że tak. Wystarczy zastosować skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops. Jest to nie tylko efektywnie działający produkt pozwalający na uzyskanie naturalnie opalonej skóry, ale również dzięki cennym składnikom posiada właściwości odżywcze i pielęgnacyjne.

Samoopalacz do twarzy – DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops

Skoncentrowane krople samoopalające  DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops przeznaczone do stosowania zarówno na ciało jak i twarz mają dość innowacyjną formułę, bazująca na składnikach wysokiej jakości pochodzenia naturalnego. Dzięki temu uzyskana opalenizna jest jak najbardziej świeża i naturalna, pozbawiona sztucznego i niezdrowego kolorytu. Ze względu na wartościowy skład jest to kosmetyk nadający się do każdego typu skóry i każdej karnacji.

Każda kropla kosmetyku jest skoncentrowana, co zapewnia perfekcyjny i wyjątkowy kolor opalenizny, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i naturalnie, jakby została przed chwilą muśnięta przez promienie słoneczne. Krople należy łączyć z ulubionymi kosmetykami codziennego użytku do ciała i twarzy, co jest nie tylko skutecznym, ale przede wszystkim bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dodatkowo możliwość dozowania środka brązującego pozwala na dostosowanie odcienia opalenizny do indywidualnych preferencji. Możliwe jest uzyskanie zarówno bardzo delikatnej opalenizny, jak i głębokiego złotobrązowego kolorytu. Krople  DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops zawierają innowacyjną i pod wieloma względami niezwykle cenną formułę DHA, której zastosowanie nie tylko przyspiesza zmianę kolorytu skóry na oczekiwaną, ale również znacząco zmniejsza ryzyko pojawienia się na skórze nieestetycznych smug. Krople są bardzo wydajne, a niewielka buteleczka o pojemności 15 ml, nawet przy regularnym stosowaniu wystarcza na długo.

Krople  DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops nie tylko są bezpieczne i skuteczne w swoim działaniu, ale również nie przyczyniają się do powstania na ubraniach zabrudzeń, w przeciwieństwie do wielu pokrewnych produktów dostępnych na rynku.

 Jak stosować krople DAX Sun Self-Tanning Concentrated Drops

Podsumowanie:

OD KIEDY UŻYWAM: 2 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 1 sztuka
CZY KUPIE PONOWNIE? Mogłabym, gdyby mi zależało na skórze muśniętej słońcem 😉
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? Można, mała buteleczka.
CENA:  ok. 15zł
POJEMNOŚĆ: 15ml
WYDAJNOŚĆ: niezła,  wiele nie potrzeba dla naturalnego efektu

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.6 / 5. Vote count: 111

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *