Dobry krem do rąk – czy taki istnieje?

dobry krem do rąk
0
(0)

Dobry krem do rąk to jeden z podstawowych kosmetyków stosowanych zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Dobry krem do rąk powinien cechować się dobrym składem, pięknym zapachem czy też lekką konsystencją. Te wszystkie cechy posiada krem do rąk polskiego producenta Scandia Cosmetics, składający się aż w 25% z masła shea.
W składzie produktu znajdziemy przede wszystkim wyżej wspomniane masło shea. Ponadto produkt zawiera panthenol, który poprawia nawilżenie skóry oraz znacznie łagodzi wszelkie podrażnienia, w tym również wynikające z opalania. Produkt zawiera także różnego rodzaju kwasy czy też alkohole o bardzo pozytywnym wpływie na skórę.
W kremie tym najważniejszą rolę zdecydowanie odgrywa masło shea, które ma silne właściwości nawilżające. Prócz masła w kosmetyków zawarty został również olej shea. Oba te składniki są bogate w takie witaminy jak witamina F, E czy też A. Mają one również działanie zmiękczające naskórek i kojące, przez co krem idealnie nadaje się nawet dla najbardziej wymagających osób.
Krem wyróżnia się również subtelnym i pięknym zapachem, co jest ważne w tego typu kosmetykach. Zapach acai jest obecnie bardzo często stosowany w kosmetykach ze względu na jego delikatną i słodką woń. Sam krem należy stosować w miarę potrzeby, a zatem tak często jak jest to konieczne. Oczywiście przed jego użyciem należy umyć dłonie, a następnie delikatnie go wsmarować i poczekać na wchłonięcie. Krem nie ma tłustej konsystencji pomimo tego, że zawiera masło i olej shea. Jest stosunkowo lekki i dość szybko się wchłania, co daje możliwość szybkiego powrotu do wykonywania codziennych czynności.
dobry krem do rąk
Kosmetyk ten charakteryzuje się również stosunkowo wysoką wydajnością. Produkt ma pojemność jedynie 70 ml, jednak jest w stanie posłużyć przez długi czas ze względu na to, że już niewielka jego ilość wystarcza na to, by pokryć całe dłonie i odpowiednio je nawilżyć.
Cena kremu to około dwadzieścia złotych. Jest to stosunkowo niska cena w porównaniu do tego, jak dobry skład ma kosmetyk i jak wysoka jest jego wydajność. Poza tym krem ten jest atrakcyjny również z tego względu, iż jest wege. Bez żadnego problemu mogą go zatem stosować wegetarianie czy też weganie, dla których składy produktów mają szczególne znaczenie. Skład jest zatem nie tylko przyjazny dla skóry, ale również pozbawiony wszelkich substancji pochodzenia zwierzęcego.
Niewątpliwym plusem jest także to, że krem jest produkowany przez Scandia Cosmetics, a zatem polską markę, od lat działającą na rynku. Marka ta ma za sobą lata doświadczenia w produkowaniu kosmetyków o naturalnych i przyjaznych składach. Obecnie na rynku pojawia się wiele zagranicznych marek dlatego tym bardziej ważne jest kierowanie swojego wzroku na marki polskie, które wypuszczają na rynek produkty bardzo wysokiej jakości, wykorzystując do ich produkcji składniki naturalnie występujące w Polsce.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *