Perfumy z feromonami damskie – czy warto?

perfumy z feromonami damskie
4.7
(222)

Perfumy z feromonami damskie – hit czy kit?

Perfumy z feromonami damskie zyskały ogromną popularność już kilka lat temu. Obecnie mają coraz więcej zwolenniczek. Ich używanie jest związane ze zwiększeniem kobiecej atrakcyjności oraz dodaniem sobie odwagi. Panie nie mają problemów z samooceną i pewnością siebie. Są zdecydowanie śmielsze w kontaktach z mężczyznami. Dzięki korzystaniu z perfum kobiety przyciągają uwagę płci przeciwnej. Takie produkty przydają się nie tylko w nawiązywaniu kontaktów damsko-męskich, ale też w pracy. Jak widać zaskakują swoją uniwersalnością.

Perfumy z feromonami damskie – jak działają?

Perfumy z feromonami damskie działają na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim odpowiadają za zwiększenie seksapilu. Panie są bardziej interesujące dla otoczenia. Dochodzi do pobudzenia seksualnego i wzrostu pożądania. Nic dziwnego, że takie perfumy są wykorzystywane np. przed randkami czy też wyjściami do klubu i restauracji.

Feromony, które znajdują zastosowanie w damskich perfumach cechują się silnym działaniem. Użytkowniczki zwracają uwagę na to, że stają się uwodzicielskie i wyzwalają w mężczyznach namiętność. Sprawdza się to np. w sypialni – podczas gry wstępnej. Obie strony mają zdecydowanie większą ochotę na seks i zwiększają swoje doznania. Jeśli para szuka sposobu na wyeliminowanie rutyny to perfumy z feromonami damskie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Wystarczy zaledwie kilka kropel, aby zadziałać na męską podświadomość.

 

Perfumy z feromonami damskie – z czego się składają?

Najważniejszą informacją dla użytkowniczek jest to, iż wszystkie najsilniejsze feromony damskie znalazły zastosowanie w popularnych damskich perfumach z feromonami. Nie trzeba się o to obawiać, wystarczy odnaleźć swoje ulubione zapachy i zadbać o to, aby relacja damsko-męska przeniosła się na wyższy poziom.

W damskich perfumach z feromonami zastosowanie znajdują dwie podstawowe substancje, a mianowicie:

  • kopuliny – naturalnie występują w wydzielinie pochwowej. W dużej mierze odpowiadają za przyciągnięcie męskiej uwagi. U mężczyzn dochodzi do zwiększenia produkcji testosteronu, są bardziej otwarci na kontakty z paniami i łatwo im ulegają. Kobieta jest dla nich bardzo pociągająca i starają się o jej względy,
  • estratetraenol – substancja, która doprowadza do tego, że panie stają się bardziej atrakcyjne. Dodatkowym atutem jest stymulacja podniecenia seksualnego. Skorzystają na tym pary z krótkim, jak i dużo dłuższym stażem. Działają pobudzająco i dodają energii.

Jak widać warto zdecydować się na perfumy z feromonami damskie i umieścić je w swojej łazience. Nie ma problemów z tym, aby zabrać je w podróż lub też na wymarzoną wycieczkę.

Czemu cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony kobiet?

Panie, które chcą wzbudzić pożądanie u mężczyzn, którzy im się podobają z chęcią stosują perfumy z feromonami damskie. To informacja dla otoczenia, że kobieta wykazuje się dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym, ma ochotę na bliski kontakt z mężczyzną, a być może jest nawet chętna na kontakt seksualny.

Po perfumy sięgają panie mające kłopoty ze zbudowaniem pewności siebie. Dotyczy to kobiet młodych, jak i tych doświadczonych. Najsilniejsze feromony damskie działają wręcz natychmiastowo. W stałych i długotrwałych związkach dochodzi do wzmocnienia dotychczasowej więzi. Istnieje również szansa na zdobycie pożądanego szacunku w miejscu pracy. Kobieta wzbudza zdecydowanie większe zaufanie. Nic dziwnego, że na takie perfumy decyduje się coraz szersza grupa kobiet. Niczym się przy tym nie ryzykuje.

SPRAWDŹ na Ceneo.pl gdzie kupić NAJTANIEJ

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 222

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *