Panna znak zodiaku

Panna znak zodiaku
4.9
(222)

Panna znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

Panna znak zodiaku data

Obchodzi urodziny od 24 sierpnia do 23 września.

Panna znak zodiaku żywioł

Żywiołem Panny jest Ziemia i dzięki jej energii Panny cenią stabilizację. Osoby spod tego znaku zodiaku dbają o domowe ognisko i przywiązują wagę do detali. Uwielbiają spędzać czas na łonie natury i dbają o relacje z bliskimi. Znaki ziemne: fizyczność, praktycyzm, zmysłowość, przyziemność.

Panna znak zodiaku charakter

Panny obchodzą urodziny od 24 sierpnia do 23 września – i ta zbliżająca się jesienna nostalgia wcale nie jest zbiegiem okoliczności w ich przypadku! Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają rozwiniętą empatię, są refleksyjne i dosyć wrażliwe. Ale przy tym bardzo mocno kierują się rozumem i logiką – a ich chęć poznawania świata i zdobywania wiedzy są widoczne gołym okiem. Panny chętnie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, podejmują się nauki języków, albo szukają innej drogi na rozwijanie umiejętności. Ich życie jest poukładane i choć Panny potrafią zaszaleć, to na co dzień kierują się bardziej rozsądkiem niż spontanicznością.

Panna znak zodiaku życie towarzyskie

Panny są lubiane, cieszą się zaufaniem innych osób, ale nie zabiegają o ich sympatię za wszelką cenę. Przywiązują się do ludzi, a ich przyjaźnie trwają wiele lat. Dla nich liczy się jakość, a nie ilość! Panny to też zazwyczaj te osoby w naszym otoczeniu, które odnajdują się w roli organizatorów. Spotkanie klasowe po latach? Dziesięciolecie matury? Panny załatwią wszystko!

Panna znak zodiaku zapach

Dla Panny idealne zapachy: – piżmo, drzewo sandałowe, peonia, gruszka, bazylia, rozmaryn, trawa cytrynowa – zapachy czyste i rześkie. Pasujące zapachy: wanilia i bergamotka, kwiat czereśni, białe kwiaty. Ziemskie znaki lubią zapachy głębokie i wielowymiarowe. Idealną kategorią są dla nich perfumy drzewne i szyprowe, a także nuty ziemne i żywiczne. Składniki, które dobrze komponują się to np.:

 • drzewo gwajakowe,
 • drzewo sandałowe,
 • drzewo oliwne,
 • drzewo cedrowe,
 • irys,
 • trufle,
 • mech dębowy,
 • wetiwer / vetiver
 • cyprys,
 • ylang-ylang,
 • piżmo.

Panna znak zodiaku kolory

Panna to znak ziemski, jest znakiem spokoju i stabilizacji oraz koncentracji, więc najlepszym kolorem dla tego znaku może być brąz, czerń i wszelkie ciemne barwy, kolory stonowane i wyblakłe. Panna to zimny ziemski znak i najlepiej czuje się z kolorach natury. Nie lubi bystrych kolorów i wzorzystych odcieni. Kolorem którego Panna może nie znosić może być różowy i wszelkie odcienie cukierkowe. Panna najlepiej czuje się w odcieniach stonowanych.

Panna znak zodiaku kamienie

AMETYST – Godzi duchowość z  fizycznością i umysłowością. Wzmacnia potrzebę altruizmu. Rozwija zdolność intuicyjnego pojmowania spraw.
LAPIS LAZULI – Pomaga zawierzyć własnej intuicji. Otwiera umysł na zrozumienie uniwersalnych praw rządzących światem. Przekazuje umiejętność dostrzegania wszelkich spraw i problemów w szerszym kontekście.
JASPIS – Wzmacnia uczucie skromności oraz jej potrzebę niesienia bezinteresownej pomocy innym. Potęguje zdrowy rozsądek, pomaga czerpać siłę, energię oraz ochotę do życia i działania z Natury.
KARNEOL – Daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, wnosząc jednocześnie w jej życie żywiołowość. Pogłębia radość z wykonywania codziennych obowiązków.
CYTRYN – Daje umiejętność radzenia sobie z własnymi przeżyciami ucząc ją racjonalnego myślenia. Łagodzi wszelki niepokój i troskę. Otwiera umysł na nowe doświadczenia i idee. Cytryn uczy też zaufania do siebie oraz zapewnia jej sukces w przedsięwzięciach.
TYGRYSIE OKO – Pomaga wyrwać się z martwego punktu wyostrzając jej umysł i wyznaczając granice racjonalnego myślenia. Uczy jak znaleźć ufność w sobie samym.
SZAFIR – Działa oczyszczająco i odnawiająco na wnętrze, otwierając ją na sprawy duchowe i boskie. Pomaga w osiągnięciu wewnętrznego bezpieczeństwa i pewności siebie.
BURSZTYN – Wzmacnia zaufanie do życia oraz umiejętność odprężenia się. Wnosi ciepło w jej myśli i działania. Pomaga pozbyć się lękliwości i nerwowości. Zapewnia powodzenie w przedsięwzięciach.
SODALIT – Kieruje myśli na sprawy zasadnicze. Uczy wykorzystywać swoją wewnętrzną mądrość i stosować ją w życiu codziennym. Przekazuje spokój i wewnętrzne skupienie.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.9 / 5. Vote count: 222

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *