lew znak zodiaku

lew znak zodiaku
0
(0)

lew znak zodiaku charakterystyka, opis, daty, kamienie, zapachy, kolory.

lew znak zodiaku data

Waga obchodzi urodziny od 21 maja do 20 czerwca.

lew znak zodiaku żywioł

Lew należy do żywiołu ognia, co bardzo mocno wpływa na jego charakter. Dzięki temu Lwy są energiczne i aktywne, chętnie wychodzą też z inicjatywą. Ich żywioł reguluje także to, że zwracają na siebie uwagę – nie da się ich nie zauważyć! Znaki ogniste: duch, inspiracja, energia, instynkt, komunikatywność, aktywność.

lew znak zodiaku charakter

Lwy obchodzą urodziny od 23 lipca do 22 sierpnia. Osoby urodzone w tym czasie mają silną osobowość i doskonale sprawdzają się tam, gdzie trzeba podejmować kluczowe decyzje. Nie boją się wyzwań, szczerości ani odpowiedzialności i chętnie przyjmują rolę lidera w grupie. I choć rozsądek jest dla nich najważniejszy i na co dzień twardo stąpają po ziemi, nie można powiedzieć, że Lwy nie są romantycznymi duszami! Ich mocnymi cechami są decyzyjność, towarzyskość i otwartość – zazwyczaj mają też niebanalne poczucie humoru. Lwy cenią porządek w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy chcą osiągnąć cel, uparcie do niego dążą. A są bardzo ambitne!

lew znak zodiaku życie towarzyskie

Często Lwy są ekstrawertykami – to prawdopodobnie ta osoba w towarzystwie, która zawsze ma ciekawą historię i anegdotkę w zanadrzu. A ludzie je uwielbiają! Osoby spod tego znaku mają wielu znajomych i lubią się bawić, ale nie każdy może nazwać się ich przyjacielem. Dzięki wyjątkowo rozwiniętym umiejętnościom komunikacyjnym są mistrzami small talku i potrafią się dogadać prawie z każdym!

lew znak zodiaku zapach

Osoby temperamentne potrzebują zdecydowanego zapachu, w którym zakochają się od pierwszego powąchania. Do waszej natury pasują : paczula, bursztyn, cynamon, imbir, dym oraz gardenia i geranium. Sprawdzą się tu również kadzidłowce, feromony oraz cytrusy dla Lwa.Pasujące zapachy:  lawenda, limonka, trawa cytrynowa. Znaki z grupy ognia mogą śmiało otulać się perfumami o dużej projekcji. Jesienno-zimową propozycją są dla nich zapachy orientalne – intrygujące, ciepłe i ciężkie kompozycje, w których wyczuwa się pikantne przyprawy, zmysłowe dodatki i kwiaty o intensywnej woni. Natomiast na wiosenne i letnie dni, znaki ogniste mogą wybierać perfumy z rodziny gourmand, czyli o aromacie słodkich wypieków – z nutą wanilii na czele. Składniki perfum, które pasują do Lwa to np.:

  • kadzidło,
  • pieprz, szafran,
  • cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa,
  • nuty skórzane i alkoholowe (np. whisky, rum),
  • bób Tonka,
  • jaśmin,
  • wanilia,
  • praliny, czekolada.

lew znak zodiaku kolory

Lew to znak pod władaniem Słońca, uwielbia wszystko co błyszczy i co rzuca się w oczy, jest królem i prawdziwym lwem salonowym. Lew kojarzy się wszystko co królewskie, a więc kolorem idealnie do niego pasującym jest złoty! Jaki inny kolor mógłby oddać jego wielkość, jaki inny kolor pasowałby do próżnej, królewskiej natury? Tylko złoty! Panie spod tego znaku uwielbiają złotą biżuterię. Do tego znaku pasuje też kolor żółty, który kojarzy się ze słońcem oraz pomarańczowy, kolor optymizmu, energii i pasji w działaniu.

lew znak zodiaku kamienie

CYTRYN – Daje ciepło i wiarę we własne siły. Pomaga lepiej patrzeć na swoje słabości i niedoskonałości, przyczyniając się do osiągnięcia przez nich większej doskonałości wewnętrznej. Wpływa na rozwój zdolności twórczych.
KRYSZTAŁ GÓRSKI – Wpływa na rozwój wewnętrzny, likwidując przeszkody w osiągnięciu przez niego doskonałości.
TYGRYSIE OKO – Otwiera umysł, ucząc rozpoznawać własne błędy oraz spoglądać do wewnątrz. Pokazuje, że sekret do dobrego samopoczucia leży w głębi człowieka, a nie w świecie zewnętrznym.
BURSZTYN – Wpływa na powodzenie wszelkich przedsięwzięć podjętych przez Lwa oraz pomyślną realizację jego planów. Pomaga w poprawie samopoczucia, dając poczucie ciepła i komfortu.
TOPAZ – Jego złota odmiana ożywia i wzmacnia wnętrze, ucząc go czerpać zadowolenie i siłę z samego siebie. Pomaga w odpowiedni sposób przetworzyć wszelkie doświadczenia i przeżycia życiowe, potęgując przy tym wspaniałomyślność i serdeczność.
GRANAT – Przekazuje odwagę i wzmacnia jego siłę woli. Wpływa na powodzenie wszelkich podjętych przedsięwzięć.
DIAMENT – Motywuje do ciągłego dążenia do doskonałości. Pomaga w niezrażonym dążeniu do celu bez względu na opinie innych. Uświadamia, że prawdziwe panowanie polega na służeniu i pomaganiu innym.
RUBIN – Otwiera zrozumienie dla istoty miłości. Pomaga w przetworzeniu wszelkiej miłości na konkretne działania mające na celu czynienie dobra.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *