Cellublue bańki na cellulite – czy warto?

cellublue bańki
4.5
(277)

Cellublue bańki – hit  czy kit?

Cellublue bańki – co to za produkt?

Bańki na cellulit od marki Cellublue to rodzaj masażera, który jest przeznaczony do domowego masażu ciała. Bańki na cellulit służą do drenażu ciała i usprawnianiu przepływu limfy w organizmie. Dzięki tym bańkom wykonujemy tzw. drenaż limfatyczny.

Cellublue bańki – jak wyglądają?

Większa bańka w rozmiarze L jest w kolorze błękitnym. Mała bańka Cellublue w rozmiarze S jest w ciemnoniebieskim kolorze. Duża służy do masażu większych partii ciała – np. uda, pośladki. Mała bańka służy do masażu mniejszych partii ciała – np. brzuch czy ramiona. Wykonane są bardzo schludnie, estetycznie i same w sobie już stanowią ozdobę. Jakościowo produkt bez zarzutów. I do mojego zestawu dołączony był piękny woreczek do przechowywania baniek. Naprawdę śliczny 🙂

Cellublue bańki – jakie wrażenia i działanie?

Moje wrażenia z produktem są bardzo pozytywne. Przede wszystkim jest wykonany z solidnego, grubego plastiku. Niezłą gimnastyką dla samych dłoni jest już to, że trzeba je zginać podczas masażu 😉 Jakościowo produkt jest bez zastrzeżeń. Łatwo go umyć, dobrze (pewnie) leży w dłoni, nie mam obaw co do jego trwałości. Sądzę, że posłuży długo, mimo że nie raz wypadł mi z dłoni (do masażu używa się oliwki).

Poniżej instrukcja masażu za pomocą Cellublue bańki:

cellublue bańki

Do tego typu masażu i produktów podchodziłam bardzo sceptycznie, dlatego nawet nie robiłam zdjęć przed rozpoczęciem całego procesu. I naprawdę tym większe było moje zaskoczenie, że to działa! Oczywiście, sam masaż w sobie jest elementem w walce z cellulitem, ale widać diametralną różnicę i to już po niespełna 2 tygodniach. Nogi i pośladki masuje po godz. 18.00 (dopiero wtedy zazwyczaj docieram do domu). Poświęcam ok. 1 minutę wg zaleceń na dany typ ruchu (czyli ruchu z dołu na górę, poprzeczne, okrężne). Używam zwykłej oliwki, nie jakiejś specjalnej. Obecnie nawet używam po prostu oleju kokosowego.

Sprawdzone przepisy keto od polskiego dietetyka:

dieta keto przepisy

Sprawdź! 

Sprawdź cały mój rytuał antycellulitowy:

Jak się pozbyć cellulitu – mój rytuał

PODSUMOWANIE:

OD KIEDY UŻYWAM: ponad 2 miesiące
ILE OPAKOWAŃ ZUŻYTYCH: 1 sztuka, rozmiar L i ciągle działająca 🙂
CZY KUPIE PONOWNIE? TAK!
CZY ZABIORĘ W PODROŻ? Tak
CZEMU ZABIORĘ W PODRÓŻ: wygodna forma, woreczek do przechowywania
CENA: ok. 70zł (da się kupić taniej komplet w promocji)

Sprawdź na Ceneo, gdzie kupisz najtańsze bańki >>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.5 / 5. Vote count: 277

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *