Say makeup pędzle – hit czy kit?

say makeup pędzle
0
(0)

Say make up pędzle to 12 świetnych i unikalnych pędzli do makijażu. Akcesoria te zostały wykonane ręcznie z dbałością o szczegóły, z bezpiecznych materiałów, które gwarantują trwałość. Do wykonania rączki użyto drewna, osłonka wykonana jest z aluminium, włosie pędzla z wysokiej jakości syntetycznego materiału – są to materiały niealergizujące. Świetnie sprawdzą się w naszych kosmetyczkach do codziennego makijażu, jak również w salonach kosmetycznych. Pędzle różnią się od siebie rozmiarem, kształtem oraz zastosowaniem, natomiast łączy je precyzja wykonania oraz ciekawy design w granatowo-czerwonym kolorze.

Podwójny pędzel do brwi.

Posiada dwie końcówki:

– szczoteczkę, która pozwala okiełznać niesforne brwi i nadać im odpowiedni kształt, pozwoli również wyczesać nadmiar pigmentu,

– pędzelek, dzięki któremu możliwa jest dokładna aplikacja kosmetyków tj. żele, kremy i pudry do brwi.

Cena pędzelka to ok. 70 zł.

Pędzelek do ust.

Jest to pędzel do malowania i konturowania ust, który delikatnie wygładza i wypełnia usta. Świetny do szybkiego i dokładnego nałożenia szminki i błyszczyka. Cena około 60 -70 zł.

Pędzel do rozcierania cieni.

To akcesorium do rozcierania cieni, które pozwoli wykonać makijaż oka. Dzięki niemu rozetrzemy eyeliner oraz stworzymy efekt przejścia na naszym oku. Zaostrzona końcówka pędzla dotrze w mniej dostępne miejsca, co pozwoli na wykonanie bardziej precyzyjnego makijażu. Cena ok. 80 zł.

Pędzel do blendowania cieni.

Służy do rozcierania cieni w załamaniu powieki i jej zewnętrznym kąciku. Umożliwia przenikanie się kolorów. Cena ok. 90 zł.

Pędzel do cieni – wielozadaniowy.

Służy do nakładania cieni, blendowania, rozcierania czy też cieniowania powieki. Kilkoma pociągnięciami, osoba z wprawioną ręką wykona świetny makijaż. Cena to ok. 90 zł.

Pędzelek do konturowania oka.

Dzięki niemu sprawnie powiększymy wygląd oka, wykonturujemy oraz rozświetlimy łuk brwiowy. Cena ok. 80-90 zł.

Pędzel do podkładu – ukośny.

Posiada ukośną główkę, dzięki której precyzyjnie nałożymy podkład, ponieważ dopasowuje się do kształtu twarzy, świetnie maskuje niedoskonałości. Z jego pomocą bez problemu nałożymy i rozetrzemy podkład, uzyskując zadawalający efekt. Cena ok. 110 zł.

Pędzel do podkładu – prosty.

Skonstruowany z dwóch rodzajów włosia, dzięki czemu idealnie nakłada podkład na twarzy, szyi i dekolcie. Główka pędzla dostosowuje stopień krycia do naszych potrzeb. Cena ok. 120 zł.

Pędzel do różu.

Dzięki niemu w prosty sposób wyprofilujemy twarz i podkreślimy kości policzkowe. Kosmetyk należy nakładać podłużnymi ruchami. Cena ok. 110 zł.

Pędzel do konturowania policzków.

Produkt ten nadaje się do konturowania twarzy i nakładania różu na policzki. Dzięki skośnej główce bez problemu nałożymy idealnie róż czy bronzer. Cena ok. 130 zł.

Pędzel do pudru.

Pędzel dobrze przenosi puder na skórę, dzięki końcówce o kulistym kształcie. Przy jego użyciu precyzyjnie wykończymy makijaż. Cena ok. 140 zł.

Pędzel do wykończenia.

Służy do nakładania pudru i rozświetlacza. Dzięki niemu makijaż stanie się bardziej wyrazisty. Cena ok. 140 zł.

 

PODSUMOWANIE:

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *