Planer do druku

planer do druku
0
(0)

Planer do druku za darmo – pobierz!

Planer to narzędzie inne niż kalendarz. To projekt, który pomaga w organizacji każdego dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet całego roku. Nie ogranicza użytkownika do planowania jedynie zadań – pozwala bowiem również notować wszystko to, co dla niego ważne, niejednokrotnie inspiruje i motywuje do działania, przypomina o ważnych momentach w życiu lub służy do zapisywania miliona ważnych i mniej ważnych notatek.

Nie istnieje jeden, idealny planer, bo dla każdego z nas ideał będzie wyglądał całkiem inaczej: to, że coś jest perfekcyjnie dopasowane do jednej osoby, nie znaczy, że przypadnie do gustu innej. Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które poszukują idealnego planera dla siebie jest… jego wydrukowanie. Taki planer daje bowiem ogromne możliwości indywidualizacji.

Wydrukowany planer jest „pustą kartą”, która pozwala na zapisanie wszystkiego, co dla Ciebie istotne. Nieważne, czy jest to Twój plan tygodnia, czy cele na najbliższy rok – to od Ciebie zależy, jaka będzie jego zawartość.

W swoim własnym planerze możesz zapisywać to, co jest ważne dla Ciebie, a nie podporządkowywać się temu, co producent uznał za stosowne. Możesz sobie oznaczyć święta państwowe, kościelne i okolicznościowe – ale nie musisz. Możesz zaznaczyć niedziele handlowe, dni ze zmianami czasu, listę rzeczy do zrobienia w danym tygodniu lub miesiącu. Możesz wpisać wydarzenia i święta rodzinne, jak również plany tego, co zamierzasz przeczytać czy miejsc, które chcesz zwiedzić – w zakresie wypełniania planera panuje pełna dowolność.

Wydrukowany planer możesz wykorzystywać w różnoraki sposób: możesz powiesić go sobie na korkowej tablicy lub przykleić na ścianie – wtedy będzie zawsze na widoku. Możesz też poskładać go i w takiej „mobilnej wersji” nosić w swoim terminarzu – by zawsze mieć go przy sobie.

Jedyne, co musisz zrobić, to pobrać go za darmo, wydrukować go i zapisać zgodnie z własnymi potrzebami. Jest to niezastąpiony pomocnik, który pomaga lepiej zorganizować tak cenny przecież czas. Możesz go modyfikować zgodnie z własnymi upodobaniami, dostosowując do własnego trybu życia i nawyków.

PLANER DO DRUKU POBIERZ >>>

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *