Joalis krople streson

joalis
4.7
(199)

Joalis krople streson

Joalis krople streson

Streson krople to produkt homeopatyczny, który zawiera w swoim składzie różne substancje roślinne w postaci ekstraktów i olejków eterycznych. Według zasad homeopatii, Streson krople mają pomóc w łagodzeniu objawów stresu i napięcia nerwowego.

Warto jednak zaznaczyć, że homeopatia nie jest uznawana przez większość medycznych autorytetów za skuteczny sposób leczenia. Wiele badań naukowych nie potwierdza skuteczności homeopatii i uważa ją za formę placebo. W związku z tym, przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek produktu homeopatycznego, warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Joalis krople streson skład

Streson krople to produkt homeopatyczny, który według producenta zawiera w swoim składzie następujące substancje roślinne w postaci ekstraktów i olejków eterycznych:

  • Ignatia amara (ignacja amara) D3
  • Avena sativa (owies zwyczajny) D1
  • Passiflora incarnata (męczennica cielista) D1
  • Coffea arabica (kawa arabska) D6
  • Valeriana officinalis (kozłek lekarski) D1
  • Acidum phosphoricum (kwas fosforowy) D6
  • Zincum isovalerianicum (izowalerianian cynku) D6

W homeopatii substancje w tak niskich stężeniach, jak te zawarte w Streson kroplach, uważa się za „potencje” lub „rozcieńczenia”, a więc substancje aktywne są rzekomo rozcieńczane w wodzie lub alkoholu wielokrotnie, aby uzyskać coraz większe „potencje” substancji, co według zwolenników homeopatii ma zwiększyć ich działanie.

Joalis krople streson działanie

Według zwolenników homeopatii, Streson krople mają działać przede wszystkim na poziomie energetycznym i regulować równowagę energetyczną organizmu. Według homeopatów, substancje roślinne w postaci ekstraktów i olejków eterycznych zawarte w Streson kroplach, po odpowiednim rozcieńczeniu, są w stanie wpłynąć na energetyczną strukturę organizmu, co ma prowadzić do łagodzenia objawów stresu i napięcia nerwowego.

Należy jednak podkreślić, że homeopatia jako taka nie ma potwierdzonej naukowo skuteczności i nie jest uznawana przez większość medycznych autorytetów. Według podejścia naukowego, substancje zawarte w Streson kroplach są w tak niskich stężeniach, że ich wpływ na organizm jest nieznaczny lub w ogóle nieistotny.

Dlatego też przed rozpoczęciem stosowania Streson kropli lub jakiegokolwiek innego produktu homeopatycznego, warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby uzyskać informacje na temat skuteczności i bezpieczeństwa stosowania tego rodzaju preparatów.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 4.7 / 5. Vote count: 199

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *