Long 4 Lashes – odżywka do rzęs – warto?

long 4 lashes
0
(0)

Long 4 Lashes – moja opinia

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes to produkt przeznaczony dla kobiet, które dbają o swój codzienny wygląd. Jest to skutecznie działające serum, które wydłuża oraz zagęszcza rzęsy. Dzięki temu stają się one bardziej ponętne i zmysłowe. Serum sprawdzi się w przypadku kobiet w każdym wieku. Działa ekspresowo, nie wywołując żadnych skutków ubocznych. Kondycja rzęs po zastosowaniu odżywki jest dużo lepsza, stają się one bardziej trwałe i atrakcyjne. Z takich rozwiązań korzystają głównie nastolatki, ale też kobiety bardzo doświadczone, które chcą się pięknie prezentować przy każdej nadarzającej się okazji.

Skład odżywki

Odżywka zawiera w sobie substancję aktywną o nazwie bimatoprost. To właśnie ta substancja odpowiada za to, że rzęsy stają się wydłużone oraz zagęszczone. Według ekspertów jest to jeden z najlepszych związków, który wpływa stymulująco na wzrost rzęs. Dodatkowo w odżywce znajduje się też kwas hialuronowy, który ma niebagatelny wpływ na nawilżenie powierzchni rzęs. Ponadto ich powierzchnia staje się w ten sposób naturalnie wygładzona. Rzęsy są piękniejsze i mają swój urok. Z pewnością spodobają się niejednemu mężczyźnie. W składzie znaleźć można również prowitaminę B5. Wnika ona we włókna włosków i nadaje im miękkości, a także znacząco poprawia ich strukturę. Produkt zawiera śladowe ilości alantoiny, która zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwienień. Wszystkie składniki są dokładnie przetestowane i nie wpływają negatywnie na skórę człowieka oraz jego zdrowie.

Kto powinien stosować odżywkę do rzęs Long 4 Lashes?

Odżywka może być stosowana przez prawie każdą kobietę. Oczywiście zaleca się jej stosowanie osobom pełnoletnim w celu wykonania perfekcyjnego makijażu. Dzięki tej odżywce rzęsy staną się:

  • mocniejsze,
  • bardziej wytrzymałe,
  • bardziej elastyczne,
  • lśniące.

Jeśli więc panie uważają, że ich rzęsy nie prezentują się zbyt dobrze i mogłyby wyglądać dużo lepiej warto zdecydować się na zastosowanie serum, a nie będzie się żałowało takiego kroku.

Stosowanie

Stosowanie odżywki do rzęs Long 4 Lashes jest bardzo łatwe, ponieważ serum nakłada się na rzęsy przy pomocy jednego pociągnięcia pędzlem. Należy stosować serum zaledwie raz dziennie, najlepiej na noc, tuż przed położeniem się do łóżka. Wtedy można zapewnić sobie najlepsze efekty. Produkt nie może być stosowany do wnętrza oka, ale też na dolnej linii rzęs. Z łatwością aplikować mogą go za to osoby noszące na co dzień szkła kontaktowe, nie jest to żadnym ograniczeniem. Oczywiście przed użyciem należy takie szkła zdjąć.

Przeciwwskazania

Z reguły nie ma żadnych przeciwwskazań co do stosowania odżywki do rzęs Long 4 Lashes. Jedynym mankamentem może być uczulenie na któryś ze składników znajdujących się w składzie serum. Warto więc zapoznać się najpierw z informacjami zawartymi na opakowaniu lub ulotce, aby dowiedzieć się jaki jest skład produktu, a dopiero potem zdecydować się na jego użycie. Jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników nie powinno się stosować serum, ponieważ można zagrozić jedynie swojemu zdrowiu.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *