Dernilan krem – skład, działanie, opinia

dernilan krem
0
(0)

Dernilan krem – hit czy kit?

Krem Dernilan to idealny produkt, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację stóp. Można go stosować także na rękach. Doskonale walczy ze zrogowaciałym i wysuszonym naskórkiem, nie pozostawiając żadnych obtarć i podrażnień. Krem jest bardzo tani, dodatkowo w żaden sposób nie uczula, dlatego można podawać go również alergikom. Warto go stosować przede wszystkim w przypadku pęknięć naskórka, które z czasem okazują się być bardzo bolesne. Preparat niesie za sobą ukojenie, ma także działanie nawilżające i chłodzące. Zawarto w nim spore ilości substancji czynnych oraz przydatnych skórze minerałów.

Skład

Dernilan krem składa się z kilku podstawowych składników:

  • kamfora racemiczna,
  • nikotynamid,
  • kwas salicylowy,
  • alantoina,
  • glicerol,
  • woda oczyszczona,
  • stearynian oktylu.

Wszystkie te elementy nie zagrażają ludzkiej skórze, dlatego regularne stosowanie kremu nie niesie za sobą żadnych negatywnych następstw. Jeśli ktoś ma problemy z popękaną skórą, powinien jak najszybciej zdecydować się na przeprowadzenie kuracji z użyciem tego specyfiku, a wyjdzie mu to na dobre. Skóra zostanie optymalnie zregenerowana, wszelkie pęknięcia po pewnym czasie znikną, a naskórek nie będzie już dłużej wysuszony. Krem przyda się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Dernilan krem – działanie

Produkt działa naprawdę szybko, wystarczy kilka dni użytkowania, a na swojej skórze zauważy się pierwsze efekty stosowania. Co najważniejsze skóra nie ulega poważnym podrażnieniom, nie występują na niej uczulenia oraz zmiany skórne. Krem goi powstałe rany, ponadto cechuje się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwbakteryjnymi. Warto mieć go w swoim domu, ponieważ często przydaje się w mało spodziewanym momencie. To tanie rozwiązanie, które pozwala zainteresowanym na bardzo skuteczne usunięcie zrogowaciałego naskórka, niezależnie od tego, czy występuje on na stopach, czy też może na rękach.

Wskazania oraz dawkowanie

Wskazaniem do stosowania tego produktu jest przede wszystkim popękana skóra oraz zrogowaciały naskórek, który na co dzień nie prezentuje się zbyt schludnie. Osoby borykające się z takimi kłopotami powinny jak najszybciej sięgnąć po krem Dernilan, a na pewno nie będą tego żałować. Po preparat nie można sięgać, gdy ma się uczulenie na którąkolwiek z występujących w kremie substancji czynnych. Ponadto nie należy podawać go dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie kremu jest bardzo istotnym procesem, jeśli kuracja ma się powieść w stu procentach. Zainteresowani powinni postępować według zaleceń wypisanych na ulotce lub też porad usłyszanych w gabinecie lekarskim. Wtedy krem z pewnością zadziała idealnie, a problemy ze skórą i naskórkiem skończą się raz na zawsze. Stopy oraz ręce można smarować nawet 3-4 razy na dobę, krem powinno się dokładnie wsmarowywać w skórę. Po kilku dniach użytkowania dane partie ciała powinno się dokładnie wymoczyć, a następnie usunąć z nich zrogowaciały naskórek. Proces ten przebiegnie bezboleśnie, a po drodze pacjentom nie przytrafią się żadne nieprzewidziane okoliczności.

Jak Ci się podobał ten post?

Click on a star to rate it!

Średnia ocena 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

O autorze

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *